Dereye düşen 2 çocuk boğuldu

Dereye düşen 2 çocuk boğuldu
Dereye düşen 2 çocuk boğuldu
Evlerinin yakınından geçen derenin kenarında oyun oynayan 2 kız kardeş, ıslak zeminde ayaklarının kayması sonucu düştükleri derede boğuldu.

ŞANLIURFA -Olay, akşam saatlerinde ilçeye bağlı Dede Köyü’nde meydana geldi. Evlerinin yakınından geçen derenin kenarında oyun oynayan 3 yaşındaki Medine ile 4 yaşındaki ablası Zeynep Pazarcıklı, ıslak zeminde ayaklarının kayması sonucu dereye düştü. Kimsenin olmadığı sırada dereye düşen 2 kız kardeş, sudan çıkamayınca boğularak can verdi. Havanın kararmasıyla eve gelmeyen Medine ve Zeynep’i merak eden Pazarcıklı ailesinin fertleri, çevrede arama yaptı. Köylüler ile birlikte çevreyi arayan Pazarcıklı ailesinin fertleri, dereye düşen 2 kız kardeşin cesedine rastlayınca sinir krizi geçirdi. İhbar üzerine olay yerine giden sağlık ekipleri, yaptıkları kontrolde 2 kız kardeşin öldüğünü belirledi. Cesetler, otopsi yapılmak üzere Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesi morguna götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Mustafa MERT (DHA)


  http://www.radikal.com.tr/112363811236381

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Çoçuk sahibi olmakla edinilemeyen sorumluluk - bernakirmit

  3 ve 4 yaşındaki çoçuğun dereboyunda oyun amaçlı da olsa ne işi var.aile çoçuklar eve gelmeyince telaşlanmış ve aramışlar...!!!!!3 ve 4 yaşındaki çoçuklar eve kendi başlarına nasıl gelebilir ...sözün durduğu nokta.ebeveynleri anlamıyorum.sorumsuzluk değilde nedir bu allah aşkına?