Dilek'e destek için saçlarını kazıttılar

1’inci Amatör Küme takımlarından İpsalaspor’un 18 kişilik futbolcu kadrosu, teknik heyeti ve yöneticilerinden oluşan 30 kişi, Trakya Üniversitesi Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi’nde lenf kanseri tedavisi süren Dilek Özçelik’e ve diğer kanser hastalarının yaşadığı sıkıntılara dikkat çekmek için saçlarını kestirdi. Süper Amatör Lig ’e çıkmak için Kirişhanespor ile oynanacak olan play-of karşılaşmasına İpsalasporlu futbolcular ‘Kanser Hastalarımıza Acil Şifalar Dileklerimizle’ yazan afişle çıkınca ayakta alkışlandı.
İpsalaspor Teknik Direktörü Şükrü Çeşme, “Bu hafta Edirne’de bakanın ( Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar) geldiği gün bir talihsizlik yaşandı. Arkadaşlarımız da duyarsız kalmadı ve böyle bir şey yapalım dediler. Tüm kanser hastalarına destek olmasını istedik. Dilek kardeşimize acil şifalar diliyorum” dedi. Futbolcu Volkan Korkmaz da “Ben erkek kuaförüyüm ve alınan bu kararın ardından takımın saçlarını kestim. İnşallah kanser tedavisi görenler bir an önce şifa bulur” diye konuştu.


  http://www.radikal.com.tr/113052411305241

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ASLINDA - pispor

  ben bunu kadınlarımızdan bekliyordum.kapalısı açığı bunu yapmalıydı ama ne gezer o kadar üzüldüm ki.sonra düşündüm tünceli pertekte korucu olan 25 kadını gazetler çarşaf çarşaf yayınladı ama kadınlarımızdan bir tepki olmadı.şimdi neden daha bu yılın başında 35 kadın ve buna ilaveten çocuk bebek erkekler tarafından katledildi.çünkü bizde kadın örgütlemesi yok dayanışması yok.bir tek Dilek hanım ile olmuyor hanımlar aslında sizin bunu yapmanız gerekiyordu.yoksa siz erkek egemen şiddet ve baskısını yenemezsiniz.