'Dini konferanslarıma devam ediyorum'

'Dini konferanslarıma devam ediyorum'
'Dini konferanslarıma devam ediyorum'
Hatipoğlu'ndan Diyarbakır Belediye Başkanlığı adaylığı ile ilgili net açıklama yapmaması kafa karıştırdı.

Televizyon ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, 2014 yerel seçimlerinde AK Parti Diyarbakır Belediye Başkan adayı olacağı iddiasıyla ilgili soruları yanıtlamaktan kaçındı.

İktidar partisinden iddialarla ilgili bir açıklama gelmezsen, VATAN’ın sorularını yanıtlayan Prof. Dr. Hatipoğlu da “renk” vermedi. Hatipoğlu, “Ben bu konuyla ilgili şu anda konuşmuyorum.

Soruları da yanıtlamıyorum. Televizyon programlarıma, dini konferanslarıma devam ediyorum” dedi. Hatipoğlu “Adaylık teklif edildi mi?” sorusunu da yanıtsız bıraktı. Hatipoğlu’nun ismi geçtiğimiz yerel seçimde de öne çıkmıştı. İddialara göre Prof. Dr. Hatipoğlu iktidar partisinin teklifini geri çevirmişti. 1955 Diyarbakır doğumlu olan Hatipoğlu’nun teklif gelmesi halinde bu kez nasıl bir tavır sergileyeceği merak konusu.


  http://www.radikal.com.tr/115276111527611

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Buyursun Gelsin... - siradanbirisi36

  Amed belediye başkanlığına değil Nihat Hatipoğlu, Recep Tayyip Erdoğan kendisi adaylığını koysa yine kazanamaz. Karizmasını çizdirmek isteyen buyursun gelsin. Osman Baydemir eğer farklı kazanmazsa kazandım bile demez.Nihat Hatipoğluna yazık olur başkada birşey olmaz. Din adamının siyasette ne işi var ayrıca.