Direksiyon başında 'makyaj' kazası

Direksiyon başında 'makyaj' kazası
Direksiyon başında 'makyaj' kazası
İstanbul'un trafiğin en yoğun olduğu otoyollarından birinde, kullandığı otomobilinin dikiz aynasına bakarak makyaj yapan kadın sürücü, önündeki araca çarptı

RADİKAL - İstanbul’un ana arterlerinden biri ve saat 08.30. Trafiğin en yoğun olduğu bir saat, ancak akış çok yavaş. Aslında bir çok sürücünün benzerlerine tanık olduğu bir görüntü; Yavaş akan trafiği fırsat bildiği anlaşılan sürücünün dikiz aynasını kullanarak makyaj yaptığı görülüyor.

Bu sırada aynı güzergahta ilerleyen bir başka otomobildeki kamera, trafik güvenliğini tehlikeye sokan durumu kaydetmeye başlıyor.


“OLASI İHTİMAL” GERÇEKLEŞTİ, ÖNÜNDEKİ ARACA ÇARPTI

Sadece bir kaç dakika sonra, “olası ihtimal” gerçekleşiyor ve otomobil kullanırken makyaj yapmaya çalışan sürücünün kullandığı otomobil, önündeki otomobile çarpıyor.

Kaza her iki otomobilde büyük olmayan hasara yol açtı. Kadın sürücüler kaza ve oluşan hasarı tutanakla belirledikten sonra yollarına devam etti.
DHA


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Kadın

  ,

  Fırsat

  http://www.radikal.com.tr/127868912786891

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kadın olmak zor - user974127

  aynı anda o yol üzerinde trafik güvenliğini çeşitli biçimlerde tehdit eden yüzlerce erkek şoför de olmasına rağmen (aksini kim iddia edebilir?), "kadın şoför" haber olmuş. bir de haberin yazımındaki şu anlayış... erkek şoför denmez, şoför denir ama kadınsa kadın şoför olduğu belirtilir. sporcu, eylemci, meslek erbabı... hepsinde öznenin cinsiyeti kadınsa mutlaka o da belirtilir. neden acaba?