@ismailsaymaz

Divan Otel'de korku dolu anlar

Divan Otel'de korku dolu anlar
Divan Otel'de korku dolu anlar
Polisin Gezi Parkı'na müdahalesinden sonra yüzlerce kişi Divan Oteli'ne sığındı. Bunun üzerine polis otelin içine de gaz sıktı. Binanın içinin tamamı gaz dolarken, göstericiler hem zemin katta, hem de alt katta bulunan konferans salonlarına sığındı.
Haber: İSMAİL SAYMAZ - ismail.saymaz@radikal.com.tr / Arşivi

İSTANBUL - Polisin Gezi Parkı 'na müdahalesinden sonra yüzlerce kişi Divan Oteli’ne sığnıdı. Bunun üzerine polis otelin içine de gaz sıktı. Binanın içinin tamamı gaz dolarken, göstericiler hem zemin katta, hem de alt katta bulunan konferans salonlarına sığındı. Aralarında çok sayıda çocuk , kadın ve engellinin bulunduğu onlarca kişi, havalandırmanın bulunmadığı konferans salonlarında yere yığıldı. Bu sırada bazı göstericiler baygınlık geçirdi. Bazı kişiler otelin önüne çıkıp bayrak açtı ve İstiklal Marşı'nı söyledi.

Bu arada Divan Otele ambulans çağrıldı. Aralarında bir çocuğun da olduğu bazı yaralılar hastaneye kaldırıldı. Bu arada çok sayıda kişi otelin içindeki bekleyişini sürdürüyor.


  http://www.radikal.com.tr/113776111377616

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  14 Bernard - malia

  14 bernard, bernard cinsiniz galiba. ağaç sembol tabi ki orantısız z... mesele memleketimizin sermayeye peşkeş çekilmesi..günlerdir insanlar bu anlatma çabası içinde. hiç mi duymaın, okumadın.bir gün sizin de demokrasiye ihtiyacınız olacak...

  14bernard - besener

  Sen hala bu kadar insanın hala ağaçları protesto etmeye devam ettiğini düşünmemizi istediğini mi zannediyorsun? Yazık, bunu anlamaktan aciz olan ya da muhtemelen anlamak istemeyen siz ve siz gibiler tarafından yönetiliyoruz. Bu kadar vahşet de zaten algınızın bu olanları anlamaya yetmemesinin sonucu.

  bu nedir? - semapost

  Insanlarin sizden kacip otele siginmalari yetmedi mi? Nedir bu vahset?

  Vali İSTİFA - Amedia

  Vali yalan söylüyor canlı yayında ağır yaralı olmadığını söylüyor Halbüki bir çok kişi Ambulanslarla Acilen hastanelere kaldırıldı insanlar SEDYE'lerle taşındı bunlar ağır yaralı olmasa AMbulansların acilen gidip gelemeleri nedir.... YALANCI VALİ İSTİFA etmeli

  KESILEN AGAC EYLEMI MI BU??? - 14Bernard

  Kandiramadiniz,kandiramazsiniz.Sizler baskalarinin parali lejyonerlerisiniz.Ozaman Emniyet guclerine muhatap olacaksiniz.Bu boyledir.

  direnmek yaşamaktır - Amedia

  Bir kürd olarak Faşist sistemlerin böyle haksızca Halklara saldırması Zoruma gidiyor..... Lanetliyorum kınıyorum çevreci doğaseverleri AMED'den haklı direnişlerini selamlıyorum