Diyetisyen Yelda Kahvecioğlu evinde ölü bulundu

Diyetisyen Yelda Kahvecioğlu evinde ölü bulundu
Diyetisyen Yelda Kahvecioğlu evinde ölü bulundu
Ünlü isimlerin diyetisyenliğini yapan Yelda Kahvecioğlu, İstanbul Ulus'taki evinde ölü bulundu. Acı haber Kahvecioğlu'nun birlikte çalıştığı pek çok ünlü ismi de yasa boğdu. İşte detaylar ve tweet'ler...

RADİKAL - Ünlü diyetisyen Yelda Kahvecioğlu evinde ölü bulundu. Kahvecioğlu; Ceyda Düvenci ve Ezgi Mola gibi ünlü isimlerin diyetisyenliğini yapıyordu.

Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre bir gazetede, sağlıklı yaşam ve zayıflama üzerine yazılar yazan Kahvecioğlu’dan bir süredir haber alamayan arkadaşları ünlü diyetisyenin Ulus Öztopuz Caddesi’ndeki evine gitti. Arkadaşları aradıkları telefonun sesinin evden gelmesi üzerine kapıyı kırarak içeri girdi. Yatak odasına giren arkadaşları Kahvecioğlu’nun cesediyle karşılaştı.

KALP KRİZİ ŞÜPHESİ

Haber verilmesiyle olay yerine gelen sağlık ekipleri Kahvecioğlu’nun hayatını kaybettiğini belirledi. Polis, Kahvecioğlu’nun bir süredir midesinden rahatsız olduğunu ve aldığı ilaç yüzünden kalp krizi geçirdiği şüphesi üzerinde duruyor.

MAGAZİN DÜNYASI YASTA

Acı haber Kahvecioğlu'nun birlikte çalıştığı pek çok ünlü ismi de yasa boğdu. Haberi alan magazin dünyasının tanınmış isimleri taziyelerini sosyal medya üzerinden paylaştı.