Dizi oyuncusu Halit Arslan vahşice öldürüldü

Dizi oyuncusu Halit Arslan vahşice öldürüldü
Dizi oyuncusu Halit Arslan vahşice öldürüldü
Oyuncu ve model Halit Arslan, Esenyurt'ta güvenlikli bir sitede çıkan kavgada kemikleri kırılarak ve bıçaklanarak öldürüldü.Kardeşi Mehmet Ali Arslan ihmal olduğunu savunarak, "Güvenlikçiler izledi, ambulans geç geldi, ağabeyim hastane hastane gezdirildi" dedi

Halit Arslan (24) ve kız arkadaşı, 23 Nisan’da, Esenyurt’ta oturdukları apartmanın asansöründe komşuları Emre S. (23) ile karşılaştı. Hürriyet gazetesinden Burcu Purtul Uçar'ın haberine göre Emre S., Halit Arslan’ın kız arkadaşını rahatsız etti. Halit Arslan, “Neden kız arkadaşıma bakıyorsun” diye çıkışınca kavga çıktı.


ÖZÜR YERİNE SALDIRI

Emre S. aynı gün ortak bir tanıdıklarını devreye sokarak Halit Arslan’a, “Özür dilemek istiyorum” mesajı gönderdi. Halit Arslan, Emre S.’nin söylediği buluşma yerine gittiğinde 9 kişi üzerine saldırdı. Bu sırada Halit Arslan’ın arkadaşı Şenol araya girmek istedi. Saldırganlar Halit Arslan’ı 4, Şenol’u da 6 yerinden bıçakladıktan sonra kaçtı.


ÜÇ HASTANE DOLAŞTI
Halit Arslan 25 dakika sonra siteye gelen ambulansla Esenyurt Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İki kez kalbi duran Halit Arslan, ilk tedavisinin ardından Halkalı Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Ancak hastanenin yoğun bakım ünitesinde yer yoktu. Halit Arslan buradan da Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderildi. Arslan’ın kalbi saat 03.00’te son kez durdu. Emre S., bıçağı kendisinin kullandığını söyleyince tutuklandı. Halit Arslan’ın öldürülmesini sorduğumuz site güvenliğinden sorumlu şirketin bir yetkilisi, olayın savcılığa intikal ettiğini ve bir yorumda bulunamayacağını söyledi.


BU SİTEDEKİ İLK CİNAYET DEĞİL

Halit Arslan’ın kardeşi Mehmet Ali Arslan, cinayetle ilgili şu iddialarda bulundu: “Ağabeyimin kalçası, kolu, bacağı ve dişleri kırılmış. Bıçak kasığındaki atardamara gelmiş. O yüzden çok kan kaybetmiş ve hayatını kaybetmiş. Güvenlik olaylara müdahale etmemiş. Bu organize bir cinayettir. Bu sitede daha önce de cinayetler işlendi. Sitenin içine bir karakol yapılması gerekiyor.” (Hürriyet)


  http://www.radikal.com.tr/113236111323613

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yan başlıkta ölen Diyarbakırlı idi, ya burdaki nereli ? - CHENELL

  Radikal editörler ölen oyuncu nereli? Sanıklar Ağrılı niye yazmadınız?

  burada böyle.. - Exxtreme

  cinayet yaklaşık 2 hafta önce esenyurt innovia 2. etapta oldu ortalık çalkalandı daha yeni haber bültenlerine çıkıyor. burası türkiye güvenlik ancak bakar.

  erkek adamya - mutafx

  yazıklar olsun bunu yapanlar şimdi biz erkegiz diye ortalarda dolaşıyorlar , 1 kişiye 6 kişi girmek delikanlılık adam oldunuz dolaşın erkek erkek ortalıkta.