Doğan Grubu'ndan Sancak'ın iftirasına yanıt: Akıl dışı

Doğan Grubu'ndan Sancak'ın iftirasına yanıt: Akıl dışı
Doğan Grubu'ndan Sancak'ın iftirasına yanıt: Akıl dışı
Doğan Grubu'ndan Sancak açıklaması: Ortalama insan zekasıyla alay eden bu akıl ve vicdan dışı ve de aynı zamanda acınası açıklamayla ilgili yorum yapmayı sadece zaman kaybı olarak görüyor ve ciddiye almıyoruz.

RADİKAL - Doğan Grubu Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahter Kutadgu, Star Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak'a yönelik silahlı saldırının ardından Sancak'ın canlı yayında yönelttiği suçlamalar üzerine bir açıklama yaptı.

Açıklama şöyle: "Star Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak'ın kendisine yapılan silahlı saldırıyla ilgili olarak aradan iki ay geçtikten ve saldırının nedenleri ve saldırganlar hakkında farklı iddialar ortaya atıldıktan sonra canlı yayında Grubumuzu suçladığını gördük.

Ortalama insan zekasıyla alay eden bu akıl ve vicdan dışı ve de aynı zamanda acınası açıklamayla ilgili yorum yapmayı sadece zaman kaybı olarak görüyor ve ciddiye almıyoruz.

Murat Sancak'ı Allah'a ama önce Yüce Türk Yargısına havale ediyor ; ayrıca kendi çelişkileri ve açmazlarıyla başbaşa bırakıyoruz.

Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız."

 


  ETİKETLER:

  yorum

  ,

  Medya

  ,

  Star

  ,

  başkan

  ,

  zaman

  ,

  yönetim

  ,

  açıklama

  ,

  havale