Doğubeyazıt'ta nöbet katliamı: 3 asker öldü

Doğubeyazıt'ta nöbet katliamı: 3 asker öldü
Doğubeyazıt'ta nöbet katliamı: 3 asker öldü
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, nöbet tutarken cinnet getiren bir asker, piyade tüfeğiyle aynı mevzideki 3 askeri vurarak öldürdü.

DOĞUBEYAZIT – Şehit Fehmi Altınordu Hudut Bölük Komutanlığı'nda cinnet getiren bir asker , piyade tüfeğiyle aynı nöbet mevzisindeki 3 askeri şehit etti.

Ağrı Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, dün 23.00 civarında Gökay Hudut Tabur Komutanlığı'na bağlı Şehit Fehmi Altınordu Hudut Bölük Komutanlığı'ndaki askerlerden birinin cinnet getirdiği, kendisine zimmetli piyade tüfeğiyle aynı nöbet mevzisinde bulunan 3 askeri öldürdüğü belirtildi.

Açıklamada, ölen askerlerin piyade uzman çavuş, piyade çavuş ve er olduğu kaydedildi. Olayla ilgili Doğubayazıt Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldığı bildirildi.

(AA)

 


  http://www.radikal.com.tr/130236113023612

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bu kaçıncı - aharasa

  askerler biribirini vuruyor sebep de cinnet. bu kaçıncı böyle olay. orduda birileri matbu bir metni bize okuyor olmasın. kimbilir işin gerçeği ne? gizleme ve yanlış yönlendirme adet oldu artık bu dönemde. gerçek bu olsa bile artık ordunun bu ölümleri durdurmak için bir ders çıkarması, yapısal bir değişikliğe gitme zamanı gelmedi mi? ailelere allah sabır versin.

  hmm - user649322

  cinnet mi pkk saldirisi mi, asker yakalandi mi kacti mi intihar mi etti?