Dolmabahçe zanlısı Berkin'in hesabı sorulacak diye bağırdı

Dolmabahçe zanlısı Berkin'in hesabı sorulacak diye bağırdı
Dolmabahçe zanlısı Berkin'in hesabı sorulacak diye bağırdı
Dolmabahçe Sarayı girişinde kulübedeki polislere yönelik saldırı girişiminde bulunan Fırat Ö., sağlık kontrolünden geçirildi.

RADİKAL - Dolmabahçe Sarayı'nın önündeki polis kulübesine yönelik saldırı girişiminde bulunan zanlı, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi.
Saat 18.30 sıralarında ekip otosuyla hastaneye getirilen zanlı, bir süre ekip arabasında bekletildi. Zanlının kelepçeli olduğu görülürken, bir ara zafer işareti yaptı.

Saldırgan, polis otosundan çıkarılırken, "Yaşasın Devrimci Halk Kurtuluş Partisi-Cephesi" diye slogan attı ve "Berkin'in hesabı sorulacak" diye bağırdı.

Zanlı, kontrol amacıyla 1. Blok'ta bulunan Beyin Cerrahisi Bölümü'ne sevk edildi. Burada muayeneden geçirilen saldırgan, daha sonra sorgulanmak üzere polis otosuyla Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Saldırgan, 1. Blok'tan çıkışı sırasında yine slogan attı.. (DHA)


  http://www.radikal.com.tr/126361812636183

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  HIC BIR CINAYET GIZLI KALMAZ - Equalizer001

  RADIKAL: ?Saldırgan, polis otosundan çıkarılırken, "Yaşasın Devrimci Halk Kurtuluş Partisi-Cephesi" diye slogan attı ve "Berkin'in hesabı sorulacak" diye bağırdı.? Demek Berkin Elvan da bu orgutun fedaisiymis. Cunku, DHKP-C bu gune kadar hep kendi adamlari icin terrorist saldiriya gecti. Yazik oldu Berkine! Gencecik cocu olume gondererek kanina girenlerin kimler oldugu simdi daha iyi anlasildi

  Provakasyonlara protesto - ozimuko

  Berkin Elvan'in ismi kullanilarak yapilan bu tip saldirilari kiniyorum. Elimde elbetteki hicbir delil yok ancak bu kadar salakca ve ne oldugu, neye hizmet ettigi belli olmayan bu saldiri buram buram provakasyon, buram buram karalama kokuyor. Berkin'in ismini bu tip teror girisimleri ile anarak, bundan sonra Berkin diyeni terorist yakistirmasi ile iceri atarlarsa sasirmayacagim. Bunu akli olan kimse yapmaz. Kimse kimseyi kandirmasin.

  buna inanmak... - user947395

  tabi zaten Berkin Elvan'ın intikamını almak için hedef Dolmabahçedir bi gidin allah aşkına saçma sapan laflarla gündem yaratmaya çalışmayın buna inanmak için 0-5 yaş zekasında olmak gerekir...