Dördüncü cinayeti de o işlemiş!

Dördüncü cinayeti de o işlemiş!
Dördüncü cinayeti de o işlemiş!
İstanbul'da art arda işlenen cinayetlerin faili yakalandı. Zanlının bugün sabah Esenyurt'ta da bir yeni bir infaz gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

İSTANBUL - Dün İstanbul Fatih'te 3 saat içinde biri kadın , 3 cinayet işlendi. Kurbanların tamamı akrabaydı. Polis, seri cinayeti işleyeni ararken, bu sabah Esenyurt'ta aracın içinde Harun Koçalı isimli şahıs öldürülmüş olarak bulundu. İlk bakışta cinayetler bağlantısız gibiydi. Kısa süre sonra Fatih cinayetlerinin sanığı yakalandı. Sanığın, itirafı şok ediciydi: Dün 3 kişiyi, bugün de 1 kişiyi öldürdüm.

2 saatte üç cinayet: Fatih'te seri katil mi var?

Fatih’te 3 saat içinde öldürülen Songül Polat, Aziz Caner Emre ve Yaşar Deli cinayetlerinin birbirleri ile bağlantılı olduğu tespit edildi. Cinayetlerle ilgili şüpheli olarak Songül Polat’ın erkek kardeşi Deniz Ş. gözaltına alındı. Daha önceden 20’ye yakın polise geliş kaydı bulunan Deniz Ş.’nin 2013 yılında cezaevinden çıktığı tespit edildi.

Fatih cinayetleri zanlısına saldırdılar

Yedikule Mermer Kule sokak üzerinde saat 15.00 sıralarında meydana gelen cinayette evli ve iki çocuk annesi 37 yaşındaki Songül Polat, kullandığı cipin içinde başından silahla vurularak öldürüldü. Polis olay yerinde yaptığı incelemede 3 adet boş kovan buldu. Bu cinayetten 1 saat sonra 26 yaşındaki Aziz Caner Emre Silivri Kapı caddesi, No. 32’deki Dokurhan isimli eski bir handaki odada başından silahla vurularak öldürüldü. İki olaydan kısa bir süre sonra da üçüncü saldırı olayı gerçekleşti. Saat 17:00 sıralarında 39 yaşındaki Yaşar Deli, Kocamustafapaşa Meydanı’nda satırlı saldırıya uğradı. Ağır yaralanan Yaşar Deli kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

 


  http://www.radikal.com.tr/114731811473183

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BİZDE POLİS - pispor

  sadece hükümetin iktidarın emrindedir mesela Antalya dan geziye sekiz kişi çıkacağını ta Antalya dan İstanbul Polisine istihbarat gelir ve İstanbul Polisi otobüslerle tomalar gazlar ile önlem alır gelen gurubu anında dağıtır. Ama eğer biri cinayet işlemiş ise polis ağırdan alır bir kaç cinayet olsun bekler çünkü bu bir taktiktir polis burada sırf iktidarın emrinde değil; bakın polis yakalaması bu adam sıra ile kaç kişiyi öldürecekti anlamını halka lanse ettirir oysa gelişmiş ülkelerde bu adam daha ilk cinayetinde yakalanırdı çünkü o ülkelerde polis iki yüzlü değil polis halkı korumak için vardır iktidarları halktan korumak için değildir

  tomanız gazınız destan yazanınınız nerde nerde? - demlicay2011

  cami hırsızını yakalayamayan. 20 yıl gezeni görmeyen destanlarınız nerde nerde? mitiniz nerde? hepsi yalan dolan. siz anca keyfinizi bozanı yakalarsınız. ah almanya bir ambargo koyda kimin kaç kuruşluk olduğunu görelim. hadi.

  Yetismis Katil - celal103

  Ne Yapacaksiniz bu adami?Gecmisinde ne isle ugrasmis?Bu adam gecmisinde ne yasamis?Bu sorulara gidebilirsek o zaman cevap bulabiliriz.