Dördüncü kez yakalanınca polise saldırdı

Dördüncü kez yakalanınca polise saldırdı
Dördüncü kez yakalanınca polise saldırdı
Ankara'da trafik uygulaması sırasında polise saldıran alkollü sürücü gözaltına alındı.

ANKARA - Ankara'da trafik uygulamasında polis ekiplerine saldıran alkollü sürücü, gözaltına alındı. Sürücünün bir önceki alkol uygulamasında 3. kez alkollü araç kullandığı için ehliyetine el konulduğu belirlendi.

Ankara Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Kızılay Atatürk Bulvarın'da alkol kontrolü yaptı. Trafik ekipleri, durdurdukları 06 ZG 656 plakalı otomobilin sürücüsü İbrahim S'den (47) alkolmetreyi üflemesini istedi. Alkolmetreyi üflemek istemeyen İbrahim S'yi, polis uzun süre ikna edemedi.

Polis otomobilinin arka koltuğunda bekletilen İbrahim S, daha sonra alkolmetreyi uzatan polise küfrederek saldırmaya başladı. Polislerin müdahale ettiği İbrahim S, gözaltına alındı.

Sürücü İbrahim S'nin polis ekiplerinin bir önceki uygulamasında 3. kez alkollü araç kullandığı için ehliyetine 5 yıl el konulduğu, bu kez de ehliyetsiz ve alkollü araç kullanmaktan hakkında işlem yapılacağı belirtildi.

Polise mukavemetten gözaltına alınan İbrahim S, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. (aa)


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  Ankara

  ,

  Kızılay

  ,

  müdahale

  http://www.radikal.com.tr/113005511300551

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - momentum

  Azim diye buna derim ben. Sen üç defa alkollü araç kullanmaktan yakalan. Ehliyetine el konsun. Bu sefer ehliyetsiz ve gene alkollü kullanırken gene yakalan. Ve polise diren. Cihaza üfleme. Hatta polise saldır. Abi ne diyeyim ya. Vallahi bu kadar azim... Hiç bir cihat, hiç bir devrim, hiç bir kutsal savaşta bile görülmemiştir. Arkadaşların onurlu mücadelesini destekliyoruz. Niye mi? Valla bilmiyorum. Destekliyoruz işte. Bu kadar azmi görünce.