Dört kardeş öldü, abla ağır yaralı

Aile içi kavgada cinnet getiren İskender Bozkurt dört kayınbiraderini öldürüp eşini ağır yaraladıktan sonra intihar etti. Bozkurt, kurbanların kanıyla duvara "Bizi yaşatmadılar" diye yazdı.

KAYSERİ - Aile içi kavgada cinnet getiren İskender Bozkurt dört kayınbiraderini öldürüp eşini ağır yaraladıktan sonra intihar etti. Bozkurt, kurbanların kanıyla duvara "Bizi yaşatmadılar" diye yazdı.
Olay dün Kayseri'de meydana geldi. Demir doğramacı İskender Bozkurt, sabah işe gitmeden önce, eşi Ülfiye Bozkurt'la 'oğullarına yaptıkları sünnet düğünü'yle ilgili bir konuda tartıştı. Daha sonra işe giden Bozkurt, öğlen saatlerinde kayınbiraderlerinin evde olduğunu öğrenince evine geldi. Bozkurt ile eşinin kardeşleri Salih, Eyüp, Şaban ve Murat Ulaş arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Bozkurt, oturma odasının kapısını kilitledikten sonra önce belinden çıkarttığı tabancayla, ardından odadaki av tüfeğiyle art arda ateş etti. Dört kardeş öldü. Ülfiye Bozkurt ise kızı ve oğluyla komşuya sığındı. Ancak Bozkurt, alt kata inip eşine çocukların gözü önünde kurşun yağdırdı. Tekrar evine çıkan Bozkurt bir kurşunu da kendine sıktı.
Kanla duvara yazı yazdı
Olay yerine gelen jardarma Ulaş kardeşlerin cesedi ve duvarda kanla yazılmış "Bizi yaşatmadılar" yazısıyla karşılaştı. Ağır yaralı halde bulunan İskender Bozkurt ve eşi hastaneye kaldırıldı, Bozkurt kurtarılamadı. Bozkurt'un, duvardaki yazıyı öldürdüğü dört kardeşin kanıyla yazdığı belirtildi. (dha, aa)