Dört kişinin öldüğü olaydan tecavüz çıktı

Dört kişinin öldürüldüğü katliamın ardından, oğula tecavüz çıktı. İzmir'de dört akrabasını öldürüp birini yaralayan İ.V., geçen yıl eşinin yeğeni...

İZMİR - Dört kişinin öldürüldüğü katliamın ardından, oğula tecavüz çıktı. İzmir'de dört akrabasını öldürüp birini yaralayan İ.V., geçen yıl eşinin yeğeni olan N.T.'nin, oğlu T.V.'ye tecavüz edip öldürmeye çalıştığını, cinayetleri bu yüzden işlediğini söyledi.
Basınsitesi'nde önceki gün meydana gelen olayda İ.V., bacanağı Uğur Tüfekcioğlu, eşi Cennet Tüfekcioğlu, yeğenlerin eşleri Ömer Gümerof ile Yusuf Aygör'ü öldürmüş, yeğen Elif Gümerof'u ise ağır yaralamıştı. İ.V., daha sonra polise giderek teslim olmuşu.
İ.V., ifadesinde, geçen yıl baldızı Cennet Tüfekcioğlu'nun 17 yaşındaki oğlu N.T.'nin, kendi oğlu 14 yaşındaki T.V.yi okuldan kaçırıp ormanlık alana götürerek tecavüz ettiğini, sonra da başına taşla vurarak öldürmek istediğini anlattı. Zanlı, dereye atılmış halde bulunan oğlunun hayati tehlikeyi atlattıktan sonra olayı anlatmasıyla şikâyetçi olduklarını ve N.T.'nin yedi yıl hapis cezasına mahkûm edildiğini söyledi. Zanlının,
olayın ardından aileyi sürekli tehdit ettiği de belirtildi.
Eşinin, kız kardeşini, kocasını ve yeğenlerinin eşlerini öldürdüğünü öğrenen Emine V. ise gözyaşları içinde "Oğlum o olaydan sonra bunalıma girdi. Eşim olayı kabullenemedi. Akrabalarımız da karşı ifade verince çok sinirlendi. Ben eşimin arkasındayım" dedi.