Dört üzüntü, dört sevinç

Beş yıl önce dünyaya gelen dördüz bebeklerini üç gün sonra kaybeden 30 yaşındaki Şerife Çetin, tekrar dördüz bebeklere sahip oldu. Önceki gün dünyaya gelen -ikisi kız- bebeklerin sağlık durumu iyi.

KONYA - Beş yıl önce dünyaya gelen dördüz bebeklerini üç gün sonra kaybeden 30 yaşındaki Şerife Çetin, tekrar dördüz bebeklere sahip oldu. Önceki gün dünyaya gelen -ikisi kız- bebeklerin sağlık durumu iyi.
Gürkan Çetin'le Şerife Çetin çiftinin dördüzlerin ölümünden iki yıl sonra İzzet adını verdikleri çocukları dünyaya geldi. Şerife bir süre önce gördüğü tedavi sonucu tekrar hamile kaldı.
İkisi kız ikisi erkek
Yine dördüz bebekleri olacağını öğrenen Şerife Çetin, doktorların kendisinin ve bebeklerin sağlığı için, bebeklerden bir ya da ikisinin anne karnında, yaşamına son verilmesi önerisini kabul etmedi. Çetin, 31 haftalık hamileyken, ikisi kız, ikisi erkek dördüzlerini doğurdu.
Kuvözdeki bebeklerin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Şerife Çetin, "Dört yavrumun tek tek can vermesini unutmadım. Dördüz doğurduğum için mutluyum" dedi.


    http://www.radikal.com.tr/7661547661540

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.