Dövülen hastaneye, döven sevgili evine!

Dövülen hastaneye, döven sevgili evine!
Dövülen hastaneye, döven sevgili evine!

Yalova?da birlikte yaşadığı Selman Keskin tarafından dövülerek kaburgası kırılan C.Y., acı içinde yardım bekledi. Fotoğraf: SüHEYLA GöZDERELiLER / aa

Haber: SÜHEYLA GÖZDERELİLER / Arşivi

YALOVA - Kadına yönelik şiddetin bir örneği de dün Yalova’da cadde ortasında yaşandı. 36 yaşındaki Selman Keskin, birlikte yaşadığı sevgilisi 34 yaşındaki C.Y.’yi sokak ortasında döverken kaburgasını kırdı. Çevredeki esnafın yakalayarak polise teslim ettiği Keskin, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.
Olay, önceki akşam saatlerinde Yalova’nın en kalabalık noktalarından Cumhuriyet Caddesi Barış Sokak’ta meydana geldi. Yalova Termal’deki bir otelde kaldıkları bildirilen Selman Keskin ve birlikte yaşadığı sevgilisi C.Y., ile sokak ortasında bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışma sırasında, Selman Keskin C.Y.’yi tekme- tokat dövmeye başladı. Aldığı darbelerle yere yığılan kadına tekmeyle vurmaya başlayan Selman Keskin, çevreden yetişen esnaf tarafından yakalanarak polise teslim edildi.
C.Y., esnaf tarafından çağırılan 112 Acil Servis ambulansıyla hastaneye kaldırıldı. Yalova Devlet Hastanesi’nde kaldırılan ve bir kaburgasında kırık tespit edilen C.Y., tedavisinin ardından taburcu edilirken, Selman Keskin polis tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.