Düğünden atılan kurşun hamile kadını öldürdü!

Düğünden atılan kurşun hamile kadını öldürdü!
Düğünden atılan kurşun hamile kadını öldürdü!
Güngören'de, evinin balkonunda bulunan 3,5 aylık hamile Semra Değirmancı düğün konvoyundan rastgele tabancayla ateş edilmesi sonucu başına isabet eden kurşunla hayatını kaybetti. Cinayetle ilgili damadın amcası oğlu olan Celal S. olayda kullandığı tabancayla birlikte gözaltına alındı.

İSTANBUL - Olay Güven Mahallesi Posta Caddesi'nde dün saat 23.50 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2 çocuk annesi Semra Değirmancı (27) balkondan seyrettiği düğün konvoyundan rastgele ateş edilmesi sonucu başına isabet eden kurşunla ağır yaralandı.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastaneye kaldırılan 3,5 aylık hamile Semra Değirmenci tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Silah sesleri üzerine olay yerine gelen Önleyici Hizmetlere bağlı ekipler, konvoydaki 16 kişiyi gözaltına aldı. Bu kişiler arasından da olay yerinde bulunan boş kovanlara tabancası uyan kişi olan Celal S.(30) ise cinayetin faili olarak sorguya alındı. Damadın amcasının oğlu olan Celal S.’nin rast gele ateş etme anının da güvenlik kameralarına yansıdığı öğrenildi. (dha)