Dündar: Vali 'Çaresizim' dedi

Dündar: Vali 'Çaresizim' dedi
Dündar: Vali 'Çaresizim' dedi
Can Dündar, Gezi Parkı'na yapılan müdahalenin ardından İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile konuştuğunu, onun da çaresiz olduğunu söylediğini belirterek 'Polislere yalvarıyorum, orada anneler, çocuklar var. Verilen emri yerine getirmesinler' dedi.

Radikal. com.tr - Halk Tv'ye bağlanan Can Dündar , polisin Gezi Parkı 'na yapılan eyleme sert tepki gösterdi. Müdahaleden sonra İstanbul Valisi Mutyu ile görüştüğünü belirten Dündar, onun da çaresiz olduğunu söylediğini aktardı.

POLİSLERE SESLENDİ: EMİRLERİ DİNLEMEYİN

Polislere çağrıda bulunan Dündar, "30 yıllık gazeteciyim, böyle müdahale ile karşılaşmadım. Müdahalenin durması için herkes üzerine düşen görevi yerine getirmeli. Benimde çocuğum va Mr.üdahale durmazsa gerekirse TOMA 'nın önüne yatacağım. Yalvarıyorum artık müdahaleyi durdurunYalvarıyorum, yapmayın, emri dinlemeyin. Orada kadınlar ve çocuklar var" diye konuştu.


  http://www.radikal.com.tr/113775811377587

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  OGLUNDA ORDAYMIS - 14Bernard

  Onu korusun diye validen yardim iste, Diger gencler ise bos veer benim oglan onemli.Iste bunlarin gercek yuzu.Ey ahali gor.Hep bana,yok sana.Devrimciye bak hele.

  üzücü... - Sihamıkaza

  şimdi düşünüyorum, polis diyorki dağılın bak yoksa gelicem, diyorlar dağılmıyoruz, polis diyor ne istiyorsunuz, işte polisler yargılansın, burası değişmesin, biz hep burda kalalım, ağaçlar için başlayan eylem iktidara nasıl ortak olabiliriz eylemine dönüştü, ben artık sıkıldım artık ordakilerin samimiyetine inanmıyorum, arkadaş ne istiyorsan adam gibi söyle, deki burası böyle kalsın, deki alkol bahanesiyle bizi islamlaştırma de anlarım ama hükümet istifa yada işte devrim gelicek felan ne oluyor, ne devrimi ya, neyi deviriyorsunuz, bakın alkol için, özel yaşam için, park için, kişisel özgürlük için gösteri yapalım ama hükümet devirmek için yok efendim anlamsız devrimci tripler için uğraşmayalım, batılı laik bir ülkeye varım ama darbe yapmaya , hükümet değiştirmeye, karşıyım, tabi başbakanımızda çok sert, çok tahamülsüz bu yönlerini bende eleştiriyorum, herkesi kucaklaması lasım, içki içenlere zulüm etmemesi lazım, dün mazlumdu bugün firavun olmaması lasım!!!

  Çaresi var. - citizen

  Ne demek vali çaresiz....Madem çok çaresiz o halde tek çaresi var o da istifa etmektir. Yarını beklemeden, hemen şimdi...Ne yüzle çıkacaklar yarın İstanbullunun karşısına...

  Valinin vahlanmış hali - maximus12

  Yapılacak en basit görevinizi bile yapamıyorken ne diye o koltukta oturuyorsunuz hala sayın vali.Kendinizi daha da küçük düşürmeden gidin istifa edin. Yok eğer aldığınız maaşsa derdiniz size bişey diyemem .

  CAN DUNDAR - 14Bernard

  senin soyledigin ve yazdigin hicbirseyin inandiriciligi olamaz.

  Ayip Ayip! - user1107643

  Öyle bir konusmus ki sanki valilikle polis teskilati iki ayri hareket mekanizmasi! Bu kadar olmaz ya!

  İstifa - Amedia

  Vali Hemen istifa ederse ANLAMLI olur. Kendini affetmiş olur belki