Duran adama tekme tokat müdahale

Duran adama tekme tokat müdahale
Duran adama tekme tokat müdahale
Taksim Meydanı'ndan cumartesi gecesi yaşanan polis müdahalesi sırasında duran adam eylemi yapan bir kişiye yönelik polisin tekme tokat müdahalesinin görüntüleri ortaya çıktı.

Radikal.com.tr - Taksim Dayanışması ’nın, Taksim Meydanı’nda cumartesi günü düzenlediği karanfil bırakma eylemine polisin müdahalesi sırasında ‘ duran adam ’ eylemi yapan bir kişinin polisin tekme ve yumruklu müdahalesiyle karşılaştığı ortaya çıktı.


Karanfilli anma sürerken, Taksim Meydanı’nda beline astığı önlük üzerinde “Öğretmen cafe 10 yıllık tecrübe” yazan bir adam elinde tepsiyle bir süre ‘durdu’.
Polisin önce kalkanlarla başlattığı müdahale sırasında da durmaya devam eden adam, TOMA’lardan tazyikli su sıkmaya başladığında tekme ve tokatlı müdahaleye maruz kaldı. Bir polisin duran adama yumruk ve tekme atarkenki görüntüleri de kameralara yansıdı.


  http://www.radikal.com.tr/1138862113886221

  YORUMLAR
  (21 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Deli Oğlan ve ganjml. - Clear

  İkinize de çok güzel bir yazıyla yanıt verdim ama yine editörün bayat numarası olan "Linke ulaşılamıyor" bariyeriyle karşılaştım.Yani,yayım dışı kaldı.Deli Oğlan,merak etme,sana son derece temiz ve iyi niyetli bir yanıt vermiştim.Ancak "maşalık ve görevli" olma konusunda kendine yakışan sertifikasını, benim boynuma takmaya kalkan,Banker Bilo devrinden kalma "ganjml" için öyle bir döşemiştim ki,yeyip yutabileceğini hiç sanmam,yutmayı becerebilse bile hazmedebileceğini aklımın ucundan bile geçiremem.Hı,hı,hı!

  güçlünün yanında yer almak - s.halicioglu

  acizlik ve zayıflıktır.Böyle masum bir direnişe polisin fotoğraddaki tepkisi gezi den bir şey anlamadıklarının göstergesidir.Buna şakşak edenlerin bile ben bunlara maruz kalmamasını diliyorum!

  insanlık ayıbı. - tamdestek

  kınıyoruz!!!

  Polis Şiddete Son Ver! - çoksaçma

  Dursan da yürüsen de dayak var,şartlanmış,robotlaşmışlar! Birileri bunlara duygu enjekte etsin.

  Evet ilk yorumu yaptım CLEAR - Deli Oğlan

  Ne zamandır aklımdaydı üye olmak da senin önyargılı, tanımadan, bilmeden insanları karalayan yorumunu görünce gerçekten dayanamadım. Soruna gelince Hayır, ben bu adamı tanımıyorum. Tanımam da gerekmiyor. Bana öğretilen insanları sebepsiz yaftalamamak, haksız yere günahlarını almamak. Fotoğraf o kadar net ki, reklam olsa logolu önlüğü ile gelirdi eyleme. Sana da önerim birisi hakkında herhangi bir şey düşünmeden önce vicdan süzgecinden geçir aklından geçenleri. Olaylara kinle, kötü niyetle bakma, bu senin kalbini karartır. Mutlu olamazsın güzel kardeşim.

  Erdogan'in giriisimci ogullari ve polisleri - ohabey

  Erdogan'in ogullari 'girisimleri' sayesinde cok zengin oldu derken simdi de polisi ona buna girmeye basladi.

  Polis destan yazdi! - nicox

  Yukardaki baslik T.C. Basbakani'nin "kendi"polisi hakkindaki gorusu. Eskiden destanlar savas alanlarinda, ulke savunmasinda yazilirdi. Simdilerde bir meydanda "duran bir adam"a sille tokat girisen poliste destan yaziyor! Aslinda bu durum cok dogal bence, boyle siyasiler, yonetenler bu ulkenin basinda oldugu surece "destanlar" ancak boyle yazilir!