E-5'te, satır, bıçak ve sopalı 'boşanma' kavgası

E-5'te, satır, bıçak ve sopalı 'boşanma' kavgası
E-5'te, satır, bıçak ve sopalı 'boşanma' kavgası
Kartal'da boşanma davasından çıkan kadının akrabalarıyla, duruşmaya katılmayan erkek tarafı arasında D-100 Karayolu'nda kavga çıktı. Satır, bıçak ve sopaların kullanıldığı kavgada 6 kişi yaralandı.

İSTANBULKartal Anadolu Adalet Sarayı'nda boşanmak için dava açan bir kadının yakınlarının önü, E-5 karayolu Cevizli Köprüsü altında duruşmaya gelmeyen erkek tarafının yakınlarınca kesildi. Taraflar arasında kısa sürede kavga çıktı. Satır, bıçak ve sopaların kullanıldığı kavgada birçok kişi yaralandı. Yaralılar, hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Kavga nedeniyle otoyolda trafik bir süre durdu.

Bu arada, boşanma davası açan kadının annesi, kızının korunmasıyla ilgili karar olduğunu ancak yanlarına polis verilmediğini söyleyerek, “Adliye çıkışında önümüzü kesip saldırdılar. Bu da mı öldürülsün?” dedi. 

Olay D-100 Karayolu’nda saat 10.30’da meydana geldi. Anadolu Adalet Sarayı’ndaki duruşmadan çıkan kadın ve yakınları araçlarıyla seyir halindeydi. Cevizli Köprüsü altında duruşmaya girmeyen erkek tarafı, araçla kadın yakınlarının aracının önünü kesti. İki taraf arasında yol ortasında kavga çıktı. Bıçak satır ve sopaların kullanıldığı kavgada 6 kişi yaralandı.

Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kavga nedeniyle trafik kısa bir süre durdu. Boşanma davası açan kadının annesi, kızının korunmasıyla ilgili karar olduğunu ancak yanlarına polis verilmediğini öne sürdü. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

(DHA - CİHAN)


  http://www.radikal.com.tr/129514712951471

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Haberin Devamı - user958934

  Haberin devamını ben yazayım size; Kız tarafı şikayetçi olmayınca yol kesip kesici aletler kız tarafına saldıran kişiler ''polis'' tarafından uzaklaştırıldı! Hatta polisler üniformaları ile habercilerin çektiği videolara renk kattı! Başka da bişi olmadı, olmasını da bekkemeyin!!!