E- bordro nedir? Sorgulama nasıl yapılır?

E- bordro nedir? Sorgulama nasıl yapılır?
E- bordro nedir? Sorgulama nasıl yapılır?
E-bordro üzerinden memur maaşlarınızı kolayca şifresiz bir şekilde, e bordro ekranı üzerinden maaş sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-BORDRO SORGULAMA SİSTEMİ 

Maliye bakanlığının başlattığı E-bordro bu sistemde her şeyin çok kolay bir şekilde internet üzerinden yapılmasını sağladı.
E-bordro sistemi ile maaş hesaplama, maaş öğrenme, maaş bordrosu çıktı alma ve bunun yanında maaş hesaplamasına kadar hizmet veren bu sistem bütün çalışanların işleri daha da kolaylaştırıyor.
Sistem üzerinden her ayın 15’inden sonra maaş bordrosu çıktısı alabiliyorsunuz. Sistemden gerekli bilgilere çok kolay ulaşabilirsiniz.

E- bordro maaş sorgulamasına http://ebordro.muhasebat.gov.tr/Bordro/gen/login.htm  linkinden ulaşabilirsiniz.

E-BORDRO MEMUR MAAŞI SORGULAMA SİSTEMİ

E-Bordro sistemi, memur maaşlarını sorgulanabilmesi için oluşturulmuş bir sistemdir. Bu sistem ile memurlara, maaşlarını internet üzerinden istedikleri zaman ve istedikleri yerde sorgulama olanağını sağlanıyor.  Ayrıca E-Bordro memur maaşı sorgulama sistemi online olarak hızlı ve güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. E-Bordro sistemine giriş yapıp sorgulama işlemini yapabilmek için gerekli olan bu bilgiler T.C kimlik numarası, emekli sicil numarası ve memuriyet sicil numarası gibi bilgilerdir. Gerekli olan tüm bu bilgileri E-Bordro memur maaşı sorgulama ekranına girerek çok kolay bir şekilde sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. E-Bordro sistemini emekli sandığına’  bağlı kişiler kullanabilir. 

E-BORDRO SİSTEMİ İLE MEMUR MAAŞI NASIL SORGULANIR? 

E-Bordro ile memur maaşı sorgulama işlemi internet üzerinden kolay bir şekilde yapılabiliyor. E-Bordro sistemine giriş yapmak için internet üzerinden 2 farklı yol bulunmaktadır. E-Bordro sistemi ile memur maaşı sorgulama işlemi için gerekli olan birinci yol şifresiz olarak yapılıyor olması. Diğer yol ise E-Devlet sistemi üzerinden şifreli bir şekilde yapılıyor olması.