Ece Temelkuran Birgün'e yayın yönetmeni oldu

Ece Temelkuran Birgün'e yayın yönetmeni oldu
Ece Temelkuran Birgün'e yayın yönetmeni oldu
Bir süredir Birgün gazetesinde köşe yazan Ece Temelkuran, yeni görevini Twitter hesabından şöyle duyurdu: "Bugün özel ve atlatma haberlerimiz varken artık söyleyebilirim.6 gündür BirGün'ün "şimdilik" genel yayın yönetmeniyim. Allah utandırmasın:)"

Radikal.com.tr - Gazeteci Ece Temelkuran'ın Birgün gazetesinin Genel Yayın Yönetmenliği'ni üstlendiği ortaya çıktı. Bir süredir Birgün gazetesinde köşe yazarlığı yapan Ece Temelkuran, 6 gündür üstlendiğini duyurduğu yayın yönetmenliği görevi için 'şimdilik' tanımını kullandı. 

Temelkuran Twitter hesabından şöyle yazdı:   Bugün özel ve atlatma haberlerimiz varken artık söyleyebilirim.6 gündür BirGün'ün "şimdilik" genel yayın yönetmeniyim. Allah utandırmasın:)


  http://www.radikal.com.tr/1146101114610113

  YORUMLAR
  (13 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  haydi hayirlisi degil...! - uigure

  kizim eger bu gazetede de islerimiz allaha kaldiysa

  çok sevindim. - potemkin2

  eceyi yeniden görmek güzel, bir gün de görmek daha güzel. bir güne tavsiyem yeni kadroya aldıkları yazarları ve can dündarı kaybetmesinler. artık boşaltılan bu alanı bir gün doldurmalı.

  Zor Zamanlar - kartopu_

  Gazeteciliğin, mücadelenin, duyarlılığın Ece'sine hayırlı olsun! zor zamanlarda kahramanlar çıkar, yol açar. Bundan sonra senin arkandan geliyoruz. Sansüre, devlet terörüne, padişahlığa, iki yüzlü din bezirganlığına, ihaleler ve rantlar cumhuriyetine karşı BirGün'deyiz.

  Tebrikler - stoll

  Ece hanim biz kürtlerin,alevilerin,gayri müslimlerin ve tüm ezilmislerin adeta sözcülügünü yapti.Biz kürtler ece hanimin hakkini ödeyemeyiz.kendisine cok sey borcluyuz.kadin haliyle haksizliklara gögüs germesi bizleri cok etkilemistir. o bizim bir tanemizdir.

  ders - miche

  Ece hanım tebrikler...birgün gibi türk solunu savunan bir gazeteye umarım evrensel solun ne olduğunu,Kürtleri görmezden gelen ergenekoncuları savunan bu gazeteye doğruyu,tarafsızlığı öğretmeye çalışırsınız...Başarılar...

  Parlayan Güvercin.. - ŞarloSınatra

  Kötüler arttıkça iyiler daha güzel parlıyor. Daima parla Ece Temelkuran. Sen daima var ol.

  Cahil seni anlamaz... - harbiden

  Ece hanima darbeci diyen yeni yetme cahil zihniyetin bugun okudugu yazarlar, ilham aldigi dun mucahit bugun cogu muteahit kodomanlar, oy verdigi vekiller 28 subatta kacacak delik arar, refah partisi hukumeti yikilsin diyen kulis yapar, hatta guven oyunda asker korkusundan red oyu verirken(simdi hepsi akpli), Ece Temelkuran Nuray Mert gibi solcu yazarlar dik duruyordu askerin karsisinda... 10 yil oncesini bile hatirlamayan kiblesi basbakanlik olmus cahil islamci klavye delikanlilari degil...