EGD'den Radikal muhabirine ödül

EGD'den Radikal muhabirine ödül
EGD'den Radikal muhabirine ödül

Nerede Bu Raporlar manşetiyle ödül alan Hacer Boyacıoğlu na ödülünü Bakan Ali Babacan verdi.

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) geleneksel ‘Yaza Merhaba’ gecesinde Ekonomi Basını Başarı Ödülleri de sahiplerini buldu. Radikal Muhabiri Hacer Boyacıoğlu da ‘Nerede bu raporlar’ başlıklı haberiyle ödül aldı.
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Başkanı Erdal Bahçıvan, GYODER Başkanı Aziz Torun, TOBB Başkan Yardımcısı Halim Mete, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ve çok sayıda davetlinin katıldığı gecede Radikal Muhabiri Hacer Boyacıoğlu, 27 Kasım 2012 tarihinde Radikal gazetesinin manşetinde yer alan ‘Nerede bu raporlar’ başlıklı haberiyle ‘Ekonomi Haberi’ ödülüne layık görüldü.

TBMM’nin kamudan haberi olmadı

Haberde, denetimde 2011 yılının boş geçtiği, kamuyu denetlemekle görevli Sayıştay’ın, 2011 yılına ait 132 raporunu Meclis’e göndermediği, ilk kez Meclis’in kamunun akıbetini öğrenemediği anlatılıyordu. Hacer Boyacıoğlu’na ödülünü Başbakan Yardımcısı Ali Babacan verdi.