Egemen Bağış'tan milli forma yanıtı

Egemen Bağış'tan milli forma yanıtı
Egemen Bağış'tan milli forma yanıtı
Egemen Bağış kişisel Twitter hesabından maçı milli formayla izlemesini eleştirenlere yanıt verdi.

Radikal.com.tr A Milli Futbol Takımı’nın 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde Hollanda ile yaptığı hayati önemdeki maçı, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın milli forması ve elindeki Türk bayrağı ile izlemesi sosyal medyada dün akşamın en çok konuşulan konularından biri oldu.

Bağış'ın bu görüntüsü sosyal medyada müspet ve menfi eleştirilere neden olurken, Egemen Bağış bu sabah Twitter hesabından kendisini eleştirenlere yanıt verdi.

Bağış; 'Maçı milli takım forması ile izlememi eleştirenlerin de Bayramı'nı kutluyorum. Gününüz güzel geçsin!' notunu takipçileriyle paylaştı. 

  http://www.radikal.com.tr/115583811558384

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  şirin - hale

  çok şirinsin Egemen, bir sonraki kabinede Çocuk bakanı ol.

  Insanlari ergen ezik vs vs diye asagilamak - Slovanlech

  Turkiyede hep karsi tarafi asagilamak , ezmek kucuk dusurmek uzerine kurulu, cunku ulke gizli bir kapitalist ulke, ABD gucu Turkiyede olsa ABDden fazla ezecek somurecek dunyayi ama gucu yok. Ergence hareket ne demek? Mevkisi ne olursa olsun Avrupada kimsenin ne yaptigi yadirdanmiyor. Bagis da ne de olsa AB bakani. Genel olarak yurt insaninin yorumlara bakiyorum, hep ezik ergen gibi tabirler hep bir asagilama hep kendini buyuk gorme olgusu. Gucu olan da ezme duygusu bu ulkede sosyal adalet aramayin bosuna.

  kimse - mona_noyan

  maçı neyle izlediğini eleştirmedi. Ergen tavırlarını eleştirdiler ve sen yine buna ergence cevaplar vermişsin.

  Elestiri sinirlari - Slovanlech

  Elestirmeyi ama bos elestirmeyi oturdugumuz yerden ahkam kesmeyi Turkiyede yasayan cok iyi biliyor. AKPnin ve Egemen bagisin icraatlarinin %90ini tasvip etmem ve hararetli bir sekilde karsi cikarim ama forma elestirisi tamamen sacma. Avrupada herhangi bir bakan bunu yapsa kimse umurunda olmaz. Ama Egemen Bagis baska bir ulkede de bakan olamaz o da ayri.