Egemen Bağış'tan yolsuzluk tweeti

Egemen Bağış'tan yolsuzluk tweeti
Egemen Bağış'tan yolsuzluk tweeti
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda gündeme gelen iddialarda adı geçen AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Twitter'dan bir mesaj paylaştı.

Bağış, "Yolsuzlukla mücadeleye de, siyaset mühendisliği, itibar suikastları ve ekonomiyi çökertme girişimlerini engellemeye de sonuna kadar devam" dedi.

 


  ETİKETLER:

  siyaset

  ,

  Bağış

  http://www.radikal.com.tr/1167118116711827

  YORUMLAR
  (27 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  vicdanıma sor - thirth eye

  yargıya ve polise müdaheleden sonra bu soruşturma benim vicdanımda yargılamaya kadar varmış ve bitmiştir. bütün bu tutuklananlar da suçlu bulunmuştur.masumiyet karinesi berhava olmuştur.vesselam

  Hayat memat meselesi - X120

  Şu saatten sonra ne desin Egemencik? Tabii ki kuyruğu sonuna kadar dik tutmaya çalışacak. Bu mücadele birileri için hayat memat meselesi. Tökezledikleri anda hayatı kararacak garibimin. Şu anda iktidarı canhıraş savunan, en çok sesi çıkanlar kimlerse bilin ki en büyük skandallara onlar imza atmışlardır.

  tabi sonuna kadar devam der... - _poseidon_

  Adam haklı, herkes 10 milyon dolarları götürmüş bu anca 1 milyon da kalmış. Bugünkü ekonomik koşullarda hangi "bakana" yeter 1 milyon dolar. Dişinin kovuğunu anca doldurur. En fazla 1 ayakkabı kutusu eder. Boğazdan 1 yalı bile alamazsın o para ile. Küçük çocukların evlerinden bile en az 3-5 milyon nakit çıkyor. Sonuç olarak sıradan bir hırsız için bile 1 milyon dolar az para. Burada eğitimli nitelikli bir hırsızlık var, kaç yıllık emek var. Bakanı mağdur etmemek lazım.

  Durmak yola devam - qommagene

  Redhack bu bakanın Londra da bir hatunla bilmem kaç bin dolarla neler yaptığına dair bir paylaşımı olmuştu da hem de Kutlu Doğum Haftasın da kimsecikler inanmamıştı da iftira demişlerdiydi hani. birden hatırladım da!

  MEALİ - yagareser

  Hırsızlığa devam, çalmaya rüşvete sonuna kadar devam. Aramıza kara kedi girince foyalarımızı açığa çıkaran,".. siyaset mühendisliği ve itibar suikastları " girişiminde bulunanları" engellemeye de sonuna kadar devam." demek istiyor.

  Ekonmiyi çökertmek mi??????? - Postacı

  Ekonomi mi kaldı? Devlet borçları, bankalar, belediyeler topla 1 Trilyon dolar. Dış ticaret açığı bu yıl 82 milyar dolar. Bu ekonomi yönetimi mi? Bu kadar mı kör cahilsiniz?

  Yüzsüzlüğün bu kadarına pes doğrusu. - Postacı

  Henüz %10 unun açıklandığı bilinen böyle bir operasyonu bile görmezden geliyorlar ya. Bütün hükümet yüzsüzmüş de haberimiz yok muş. Yazıklar olsun. Hala polisleri görevden alıyorlar. Sizinkiler canda bizimkiler ne? Bizlere suç yüklerken hiç acımıyordunuz. Ne oldu? Kendinize iğne batınca hopladınız. Adalet illaki tecelli eder. Hukuk devletinde tecelli etmese bile ilahi adalet tecelli eder. Merak etme Egemen bu dünya sana da kalmaz.