EGO şoföründen dehşet verici tehditler

EGO şoföründen dehşet verici tehditler
EGO şoföründen dehşet verici tehditler
Mersin'de hunharca katledilen Özgecan Aslan için 'toplu ulaşımda kart basmama' eylemi yapan kadınların Facebook'ta paylaştıkları görüntünün altına EGO şoförü B.S.A.'nın hesabından yazılan küfür ve hakaret dolu sözler, büyük tepki topladı. Kısa sürede 39 bin kişi EGO'ya şikayette bulunurken, şoför "Hesabım çalındı ben yapmadım" savunmasına sığındı. EGO, şoför hakkında soruşturma başlattı.

RADİKAL - Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı EGO’da çalışan şoför B.S.A.’nın Mersin’de hunharca katledilen Özgecan Aslan için toplu taşıma aracında kart basmama eylemine katılan kadınları çok ağır küfürlerle ölümle tehdit etti.

Şoföre karşı imza kampanyası başlatılırken, EGO Genel Müdürlüğü de, “Hesabım çalındı ben yapmadım” savunmasına sığınan çalışanı hakkında soruşturma başlattı.

Mersin’de vahşice öldürülen Özgecan Aslan için bir belediye otobüsünde ‘kart basmama’ eylemi yapan bir grup kadın , görüntüleri de 17 Şubat’ta sosyal medyadan paylaştı.


Eylemin Facebook’taki görüntülerinin altına Büyükşehir Belediyesi EGO şoförü B.S.A.’nın hesabından yazılan küfür ve hakaret dolu sözlere tepki yağdı.

EGO şoförü B.S.A.’yı eleştirenler, sosyal medya üzerinden örgütlenerek change.org’da ‘EGO şoförü B.S.A.’nın işten çıkarılması’ için imza kampanyası başlattı. Kampanyaya 39 bin kişi katılarak, B.S.A.’nın işten çıkarılmasını talep etti. Bu sırada B.S.A., kendisi hakkında başlatılan imza kampanyası duyurusunun altına da yine hakaret içeren paylaşımda bulundu.

EGO’dan yapılan açıklamada, B.S.A.’nın konuya ilişkin yaptığı savunmasında, “mesajın atıldığı sosyal medya hesabının günler öncesinde çalındığını ve mesajı kendisinin atmadığını” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Üniversiteli Özgecan Aslan önce bıçaklanmış, sonra yakılmış!

Cübbeli Ahmet Hoca: Özgecan şehittir


  http://www.radikal.com.tr/130629113062914

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  şaşırmamak gerek - lm kimim

  böyle canlı dışı varlıklar yeri geldiğinde sözde namus timsali olu verirler ama arada böyle içlerindeki asıl niyeti dışa vura biliyorlar... bu tür hemcinslerimi HADIM etmek gerek kimse kusura bakmasın hak ediyorlar... Kontrol edemediğin duygu, his ve arzuları yaşamayacaksın.

  Başkanını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim - user1004812

  Başlarında koskoca twitterin büyükşehir belediye başkanı var o yaparsa çalışanları naapsın....

  .................!!!! - citizen

  Melih'in adamı olması kuvvetle muhtemeldir...

  Playboy şoför - user956221

  Aslında tepkisini doğru bir şekilde gösterse ona buna durduk yere küfür etmese,hak verilebilirdi. Anlamak zor bu tip insanları. Büyük ihtimal işinden olur. Kimmiş playboy görür.