Ehliyetsiz anne, kızını ezdi...

Ehliyetsiz anne, kızını ezdi...
Ehliyetsiz anne, kızını ezdi...

Annenin bir ağaca çarpıp durabildiği kazadan geriye, küçük kızın cesedinin başında bekleyen yakınlarının yürek yakan görüntüleri kaldı. fotoğraf: OĞUZHAN KILIÇ / dha

Kütahya'da Nevin Topçu, eşinin otomobiline bir akrabası ile küçük kızını alıp düğüne giderken, yol kenarında kendisine koşan diğer kızı beş yaşındaki Zeynep'e çarpıp öldürdü

KÜTAHYA - Ehliyeti olmayan 29 yaşındaki Nevin Topçu, kullandığı otomobille beş yaşındaki kızı Zeynep Topçu’ya çarparak ölümüne neden oldu.
Kütahya’nın Hamidiye Mahallesi’nde dün sabah saat 10.30’da meydana gelen olayda, bir yakınının düğününe gitmek için yanına 80 yaşındaki akrabası Emine Topçu ve dört yaşındaki kızı Seher Topçu’yu alarak eşine ait  otomobile binen Nevin Topçu, hareket ettikten kısa süre sonra, yol kenarında kendisine doğru koşan diğer kızı Zeynep Topçu’ya çarptı. Zeynep Topçu’nun üzerinden geçen otomobil yokuş aşağı gittikten sonra bir ağaca çarparak durdu. 

Uçuruma yuvarlanacaklardı
Ağaca çarpması sonucunda uçurumdan aşağı düşmekten kurtulan otomobilin sürücüsü Nevin Topçu, akrabası Emine Topçu ve küçük kızı Seher Topçu yaralandı. Küçük Zeynep ise olay yerinde öldü. Yaralanan Nevin Topçu, Emine Topçu ve Seher Topçu Kütahya Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Nevin Topçu’nun sürücü belgesinin olmadığı belirtildi. (dha)