El Nusra militanları 'Öcalan' posterini çiğnedi

El Nusra militanları 'Öcalan' posterini çiğnedi
El Nusra militanları 'Öcalan' posterini çiğnedi
Rasulayn'da PYD güçlerine ait bir bölgede kontrolü ele geçiren El Nusra militanları bir binada asılı olan Öcalan posterini indirip çiğnedi

Suriye ’nin Türkiye sınırındaki Rasulayn’da PYD güçleri ile El Kaide bağlantılı El Nusra Cephesi arasındaki çatışmalar yeniden şiddetlendi. Rasulayn’da PYD güçlerine ait bir bölgede kontrolü ele geçiren El Nusra mmilitanlarıi, bir binada asılı olan Öcalan posterini indirdi. Milisler, tekbir getirerek, yırtıp yere attıkları posteri daha sonra çiğnedi.


  ETİKETLER:

  Suriye

  ,

  Türkiye

  ,

  pyd

  ,

  el nusra

  ,

  el kaide

  ,

  Öcalan

  http://www.radikal.com.tr/1144749114474920

  YORUMLAR
  (20 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  insanlığınıza yazık - Apo1903

  rojavada kadın çocuk yaşlı demeden sivil insanlar katlediliyor radikalin ilgisini çeken haber bu olmuş katledilen insanları haber yapsaymışınız daha insani olurmuş tabi haberler talimatla gelince bu yamyamları böylece türkiyede bazı kesimlere mecburen şirin göstericeksiniz

  İyi seyirler... - Kayzer1420

  Ordaki katliamdan çok bu haber daha çok yapılır.Dikkatle izleyin.

  X - lacivertduvar

  yazıklar olsun sizin gibi haber yapan gazetelere. ölen ölmüş, tecavüze uğrayan uğramış, çoluk çocuk katledilmiş allahu ekber nidalarıyla. günlerdir rojava kan içinde inlerken neredeydiniz? anca apo posterin indirilmesini ve öso nun pkk'yı kurutacağız haberlerini yayınlayın. bir türk olarak utanıyorum bu ülkeden. kimliksiz yaşamayı tercih ederim. içimizdeki ufacık umudu sizler söndürüyorsunuz.

  ... - LoremIpsum

  Daha dün anaakim medyayi elestiren, gezide en cok basligi biz attik diye pohpohlanan radikal.. Süriyedeki vahsetin sadece bu sahnesini mi haber degerinde gördün?

  RADİKAL'i KINIYORUM.. - Düzgün Baba

  Radikal, nedense El NUSRA'nın vahşi katliamlarını görmezden gelip, bir posterini çiğnemelerini "zafer " olarak haber yapıyor.

  FLAS FLAS FLAS - viking

  Aslinda baslik boyle atilacakti nerden alindigi belli olmuyan bir resmi okuyuculariniza sunup ve guya el nusra kuzey Kurdistanin bir bolgesini ele gecirip Ocalanin resmini cignemis,eeee haberin neresine sevindinizki bu haberi verdiniz resmin cignenmesinemi yoksa bolgenin alinmasinami?siz buna habercilikmi diyorsunuz,dun kurtlere karsi yapilan katliamlarindan niye bagsetmiyorsunuz.Butun yorumlar hep fikirken birde yuzde 10-15 ayni fikirde degil artik sizin kardesliginizden degil insanliginizdan suphe eder oldum,ortada bir katliam var ve sizler seyirci kaliyorsunuz.Yaziklar olsun.

  Poster - sitocke

  Kürtler, sizin gibi sekilci degil. Namazinizi aksatmaz, her firsatta tekbir getirir, insanlarin canini, malini, namusunu kendinize helal edersiniz; sekilde benden daha iyi müslümansinizdir. Belki de bilmediginiz hadis yoktur, Kur´an´i 7 defa hatmetmis, genc yasta hacca gitmissinizdir. Ama Hakk´in önünde seytansiniz. Yaptiginiz ne Islam´a ne de yigitlige sigar. Yakin, yikin o posteri, ne olmus ki? O poster, YPG kursunu olur, beyninizde yeniden acar. Iste o an, seytaninizin rahmetine kavusursunuz. Sözde müslümanlar!