Elele açıklama: Rahatsız olduk!

Elele açıklama: Rahatsız olduk!
Elele açıklama: Rahatsız olduk!
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nce düzenlenen operasyonda gözaltına alınan ve savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılan ünlü oyuncular Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci adliyeden elele ayrıldı.

İSTANBUL - Çağlayan'ndaki İstanbul Adalet Sarayı'ndan çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Düzyatan, " Dosyada gizlilik kararı olduğu için açıklama yapamayacağız. Dosya kalabalık olduğu için iki gün sürdü. Böyle bir durumun içinde kalmak bizi rahatsız etti. Aile yapımızla, duruşumuzla böyle bir durumun içinde olmayı uygun görmezdik fakat öyle uygun görmüşler. İfademize başvurdular. İfademizi verdik serbest bırakıldık" dedi.

 

Uyuşturucudan gözaltına alınan ünlüler serbest

 

Özge Özprinçci de, “Bodrum'da bardan alındığım söylenmiş. Ailemin evinde annemin yanında alındım" ifadelerini kullandı. Savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılan ünlü oyuncu Ersin Korkut ise, basın mensuplarına 'İyi bayramlar' dedikten sonra aracına binerek adliyeden ayrıldı. (dha)

 

Teşhir etmek ya da etmemek

Boğaz manzaralı kenevir!

Ünlülere uyuşturucu gözaltısı


  http://www.radikal.com.tr/114527011452701

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  çok dikkat çekici - şev_baş

  Dikkatimi bir şey çok çekti sayın radikal okuyucuları. Bu isimler benim bildiğim kadarı ile Gezi olayları sırasında halkın yanında olup protestolara destek olan iktidarın yalakası olmayan oyuncular değil mi..??