Emekli imama cinsel hap baskını!

Emekli imama cinsel hap baskını!
Emekli imama cinsel hap baskını!
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, emekli imam olduğu bildirilen 58 yaşındaki Hüseyin D.'nin ev ve işyerine yapılan baskında 5 bin paket kaçak sigara ile 250 cinsel gücü artırıcı hap ele geçirildi.

RADİKAL - Bursa İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri dün saat 02.00 sıralarında bir ihbar üzerine Orhaniye Mahallesi Cevher Sokak ve Yenişehir Caddesi'ndeki bir işyerine baskın düzenledi.

Ev ve işyerinde yapılan aramada 5 bin paket kaçak sigara ile 250 adet cinsel gücü arttırıcı olduğu bildirilen hap ele geçirildi. Sigara ve haplarla ilgili gözaltına alınan Hüseyin D.'nin emniyet müdürlüğünde yapılan sorgulaması sonucu Ankara 'nın Dikmen ilçesinde imam olarak görev yaptıktan sonra emekli olduğu ortaya çıktı.

Polisteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen Hüseyin D. gazetecilerin "Hocam neden gözaltına alındınız? Sorusuna "Geziyoruz, geziyoruz. Adam öldürmedik ki" yanıtını verdi.

KUTUNUN ÜZERİNDEKİ ANLAMLI YAZI

Bu arada, yapılan baskında ele geçirilen kaçak sigaraların bulunduğu kutunun üzerindeki "Oku, akıllı insan idare eder, cahil insan kavga eder, adi insan şikayet eder, basit insan iftira eder" yazısının yer alması dikkat çekti.


  http://www.radikal.com.tr/127017612701761

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  tgr - user958402

  Türkiye de o kadar iyi gündem değiştiriliyor ki;Hidayet karaca,bank asya ya yapılan hukuksuz baskılar,haksız bir şekilde tutuklanan polisler,başıboş bırakılmış güneydoğu,haramilerin el altından aldığı onca para,peşkeş çekilen onca arazi,17 aralık 2013 ten bu zamana kadar çıkarılan demokrasi karşıtı yasalar,hallaç pamuğuna çevrilen emniyet ve milli eğitim ve atılan onlarca iftira,ermenek,soma faciası.Zannetmeyin ey haramiler biz bunları unutuyoruz ya burada ya da öbür tarafta yakanıza yapışacağız.