Emine Erdoğan konferans verdi

Emine Erdoğan konferans verdi
Emine Erdoğan konferans verdi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Düzce Üniversitesi'nde 'Yükseköğretimde Kadın Liderliği: Bugün ve Gelecek' konulu konferans verdi.

RADİKAL - Emine Erdoğan'ın yanı sıra Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Düzce Üniversitesi'nde düzenlenen 'Yükseköğretimde Kadın Liderliği: Bugün ve Gelecek' konulu konferansa katıldı. Düzce Üniversitesi'nde yoğun güvenlik önlemleri alınırken, Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı'na ait sinyal bozucu araçların da bulunduğu araçların eskortluğunda Düzce Üniversitesi'ne geldi.

Erdoğan YÖK'te rektörlere seslendi

Emine Erdoğan, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu tarafından karşılandı. Emine Erdoğan, Bakan Nabi Avcı ve YÖK Başkanı Prof.Dr. Yekta Saraç daha sonra kampüsteki Cumhuriyet Konferans Salonu'nda düzenlenen konferansa katıldı.

Emine Erdoğan, konferansta konuşma yaptı. (Tezcan SOLMAZ/DÜZCE/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/131187113118711

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hersey karisti - user437029

  Cezasizligin kol gezdigi, haksizligin gun be gun arttigi, elmayla, armutun birbirine karistigi, zaten hic ayrilamadigi ulkemde bu da oldu. Korkarim boyle gelmis, boyle de gider.