Emniyet Müdür Yardımcısı intihar girişiminde bulundu!

Emniyet Müdür Yardımcısı intihar girişiminde bulundu!
Emniyet Müdür Yardımcısı intihar girişiminde bulundu!
Isparta Emniyet Müdür Yardımcı Abdi Altınok, evinde beylik tabancasıyla intihar girişiminde bulundu.

 

ISPARTA - Anadolu Mahallesi Şehr-i Gül Sitesi'ndeki olay, saat 13.00'te meydana geldi. 2'nci kattaki dairesinden çıkan Abdi Altınok, aynı kattaki asansör kapısı önünde, beylik tabancasını sağ şakağına dayayarak başına ateş etti. Silah sesi üzerine dışarı çıkanlar, Altınok'u kanlar içinde yerde yatarken buldu. Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık görevlileri sevk edildi.

Buradaki ilk müdahalenin ardından Abdi Altınok, ambulansla Gülkent Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı. Isparta Valisi Vahdettin Özkan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Or ve çalışma arkadaşları da hastaneye geldi. Doktorların çabalarına rağmen saat 14.15'de yaşamını yitiren Abdi Altınok'un cenazesi, otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı.Kaçakçılık Dairesi'nden Emniyet Amiri ölü bulundu


  http://www.radikal.com.tr/116781511678153

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ?? - saçma

  bu insanlar neden evlerinde,odalarına intihar etmiyorlar acaba ,birisi araba içinde diğeri asansör önü ?umarım daha fazlası olmaz..sevmesemde allah rahmet eylesin neticede insan ..

  Yeter ama!!! - vancetti

  Artık yeter, bir devletin kurumlarıyla bu kadar oynanmaz. Polisi bile canından bezdirdiniz. Siz buna inanç mı diyorsunuz?. Hırsız ve arsızları bu millet iyi biliyor. Bir polis çalsa ne kadar çalacak?, evinde milyonlarca dolarla yakalanan bir polis duydunuz mu hiç?. Çapulcuyum ama polisimi de yedirmem.

  korkudan... - erdincbal

  Düşünüldüğü gibi "vicdan" sahibi olduğundan dolayı değildir, kesin ucu dokunacaktır.