Emniyet müdürlüğüne saldırı

Emniyet müdürlüğüne saldırı
Emniyet müdürlüğüne saldırı
Adana'da Yüreğir İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına motosikletli kişilerce ateş açıldı. Saldırıda bir polis memuru kolundan yaralandı

ADANA - Yüreğir İlçe Emniyet Müdürlüğü 'ne yönelik silahlı saldırıda bir polis memuru kolundan yaralandı. Edinilen bilgiye göre, ilçe emniyet müdürlüğü önünden motosikletle geçen kişiler, binaya ateş açarak kaçtı.

Saldırıda koluna isabet eden kurşunla yaralanan polis memuru, meslektaşları tarafından hastaneye kaldırıldı. Yapılan açıklamada yaralı polisin hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.


2 VEYA DAHA FAZLA KİŞİ


İlçe emniyet müdürlüğüne gelerek saldırıyla ilgili incelemede bulunan Vali Hüseyin Avni Coş, faillerin bulunması için başlatılan çalışmaların 'titizlikle ve hızlı bir şekilde' sürdüğünü söyledi. Şüphelilerin eşkallerinin belirlendiğini dile getiren Coş, saldırıyla ilgili şu bilgileri verdi: ''İlk etapta 2 kişi ama fazla da olabilir. Gözcüsü olabilir, bütün yönleriyle değerlendiriliyor. Kamera sistemlerinden, MOBESE'den istifade ediliyor. Görgü tanıkları olabilir, onlarla da ilgili bütün bilgiler toplanıyor. Bu çerçevede, bazı tahminler var zaten. O tahminlerin de ışığında arkadaşlarımız delillerden faillere ulaşmak için gerekli çalışmaları titizlikle ve hızlı bir şekilde sürdürüyor.''

Saldırının av tüfeği veya tabancayla yapılmış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. (aa)


  http://www.radikal.com.tr/112734811273482

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  TERÖR TAŞERONLARI VE DÜNYA MÜTEAHHİTLERİ 3 - HARAYDIN

  Yüz yıl önce vazgeçilmeyen yanlış ve yapılmayan eksikleri şimdi aynen tekrarlayarak bir yere varılmaz. Eyalet ve başkanlık sistemi 100 yıl önce vazgeçilmeyen yanlıştı.Eğitimde din ve fenni birleştirmemek te yapılmayan eksikti.İkisi Osmanlıyı çökertti. Şimdi yine aynı yanlış yine aynı eksik yapılmaya devam ediliyor ve yapılmaya çalışılıyor. Bu ne garabet? 30 tane İmam Hartip Üniversitesi kurun. Derlerin yüzde 60'ı Türkçe Yüzde 20'si Arapça, yüzde 15'i İngilizce, yüzde 5'i isteğe bağlı yaşayan her dilde en az bir dilde olsun dendi.Hem kaynaştırıcı hem din ve fen ilimlerini beraber okutucu hem müslümanın kardeşliğini ve nasıl kavimleri millet yaptığını görün dendi duyan yok.Millet aynı dine inanadır onun için herkes tek millettir dendi duyan yok.Ulus renk dil din mezhep kavim kabile farkı dikkate alınmadan herkesin ortak değer ve hak vesorumlukta eşit olması ayrışmaması çatışmaması dendi duyan yok.

  TERÖR TAŞERONLARI VE DÜNYA MÜTEAHHİTLERİ 2 - HARAYDIN

  Terör müteahhitleri 100 yıl önce zararı görülüp kaldırılan iki sistemi eyalet ve tek adam sistemini şimdi allayıp pullayıp kalkınma ve demokrasinin ve huzurun kaynağı diye sunuyorlar.Oysa herbirisnin tam tersi olduğunda siz yaptınız diyecekler, beceremediniz diyecekler. Bunu Menderes'e kabul ettiremediler götürdüler. Demirel'e kabul ettiremediler götürdüler.özal'a kabul ettirdiler, elinde kalemi, kadife sesi ile anlattı durdu, toplumda karşılık bulmadı. Şimdi sayın Erdoğan'ın mutlak karşizmatik liderliğinden istifade ile aynı cümleleri onun ağzından anlattırıyorlar. Sayın Erdoğan bu projeye inanmış şüphesiz. Ama bu bunların beşbin yıllık tarihin defolarını tam bildiği anlamına gelmez. Osmanlı da bu vardı.Amaonlar buyüzden battı.