Emniyet'te deprem

Emniyet'te deprem
Emniyet'te deprem

Emniyet'te opresyon yetkisi olan 5 emniyet müdürününün görevinden alındığı iddia ediliyor. 

Görevden alınan müdürlerin arasında, Terör Şube, Mali Şube, Organize Şube, Asayiş Şube ve Kaçakçılık Şube müdürlerinin olduğu bilgisi alındı.

İşte o isimler:

Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı
Kaçakçılık Şube Müdürü Tuğrul Turhal
Organize Şube Müdürü Nazmi Ardıç
Terörle  Mücadele Şube Müdürü Ömer Köse
Asayiş Şube Müdürü Ersan Erçıktı

Türkiye'yi sarsan operasyonun gazete manşetleri

Operasyon dünya basınında

 


  http://www.radikal.com.tr/1166773116677329

  YORUMLAR
  (29 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sayın Başbakanım; - Ali Fakı

  Hayatında ilk defa, gerçekten "DİK DUR" da haramilerini de al ve GİT yahu!

  Başbakan'ın "Dik Durmak"tan Neyi Kastettiği Ortaya Çıktı! - Ali Fakı

  "Dik Durmak"; hırsızlıkları, halkı soyanları, rüşveti, yağmayı vb. ortaya çıkaran Emniyet Müdürlerini ve Savcıları derhal görevden almak demektir! Durmak yok "Dik Durmaya" devam Başbakanım!

  adli süreç"miş" - sskan

  daha dün sorulara verilen cevaplar sürecin adli boyutudur da şimdi konuşmayalım deniyordu?? nerde adli boyut? keşke konuşabilseydiniz de bu görevler üzerinden sürecin eksen kaymasına uğratmasaydınız. bundan sonra kim inanır ki "soruşturma!!" sağlıklı olacak. mesele artık " körler sağırlar birbirini ağırlar" moduna büründü. afiyet olsun türkiye...

  Yedirtmem! - hüzün kovan kuşu

  "Polisimizi yedirtmeyiz" diyen Tayyip kendine gelince beşini birden yedi vay anasını!

  ... - chuckytoy

  Diyanete , İmam Hatiplere o kadar para harca, milletin helal parasıyla bunlara bir çok imkan sağla ve bu okuldan çıkanların en basit insani erdem olan utanma duygusunu aşılama. Tamam sağlammış, Allah muhafaza.

  bizim için değişen ne - gerçek24

  Türkiye de sürekli güç dengeleri değişiyor.Şimdi de cemaate doğru kayıyor güç dengeleri,Peki sol için değişen ne oluyor? Kafamıza vurulan sopa hep aynı sopayı tutan eller değişiyor,devletin içinde bu tür yolsuzluklar ve destekleyicilerinin olduğunu biz zaten yıllardır söylüyoruz bu halka,bakın yine burdalar ve isimleri değişti yarın yine olacaklar bakalım isimleri ne olacak...

  Kim bunlar ? Sebep ? - sks222

  Aman diyeyim aranızdaki marjinal guruplara ve provakatörlere dikkat edin. Faiz lobisinin işleri bunlar, anneler babalar yavrularınıza sahip çıkın oradan ayrılsınlar çabuk. Penguenler gagalasın bir tarafınızı :)