'Emniyet'teki deprem' sosyal medyayı da salladı!

'Emniyet'teki deprem' sosyal medyayı da salladı!
'Emniyet'teki deprem' sosyal medyayı da salladı!
5 emniyet müdürününün görevden alınması haberi ülke gündemine bomba gibi düşerken, sosyal paylaşım sitelerinde hararetli bir tartışma ortamına sahne oldu...

Radikal.com.tr - Bu sabah saatlerinde gündeme bomba gibi düşen Emniyet'te opresyon yetkisi olan 5 emniyet müdürününün görevinden alındığı bilgisi sosyal paylaşım sitelerinde de deprem etkisi yarattı. #5KahramanPolis ve 5 Emniyet Müdürü hashtag'leriyle trend listesine giren operasyon, sanat, siyaset ve basın camiasından da birçok ünlü ismin bulunduğu Twitter kullanıcıları tarafından yorumlandı. İşte ünlü isimlerin paylaşımlarıyla 'Emniyet depremi'...

iskender paydas @iskenderpaydas
İç iş bkn M.Guler oglunu içeri atan emniyet m. lerini görevden mi almış? Hükümet kendine darbe yapıyor ne acaip.

Ufuk Uras @UfukUras
Yolsuzluk operasyonu sonrası polis şeflerinin görevden alınması, işin gözaltılarla sınırlı olmadığının kanıtı olan bir savunma refleksi.

Tuğba Özay Fatizzo @TUGBAOZAY10
halkı püskürttüğü için polisi mükafatlandıran hükümet bu olayda aynı polisi görevden aldı.Bu durumda şu sonuç çıkıyor: herkes duruma göre..!

Mirgun Cabas @MirgunCabas
polisleri kapida gorunce "kahrolasi paraleller" diyen olmus mudur acaba dun sabah?

Selçuk Erdem @selcukerdem
Hey rozetini ve silahını masanın üstüne bırak ve çık!

Berna Laçin @bernalacin35 Operasyonu yuruten 5 emniyet muduru gorevden alinmis bile. Ben bu filmi Bi yerde gormustum sanki.

EROL KÖSE @drerolkose Sen misin İcisleri Bakani'ndan izinsiz operasyon yapan ha ? Ve tabi ki olan emniyet md lerine oldu ...Tabi ki onlar hazirdi bu gelismeye .

Lube Ayar @lubeayar
polisi mi savunacağız yani şimdi.. bu ne biçim memleket ya? :)

Can Dündar @candundaradasi
Hükümet "Emniyet" kemerini çözdü. Günün şarkısı:"Aman yavaş, yerler yaş"

Chapul Bedri Baykam @bedribaykam
Operasyon savaşı, duyuyoruz ki 5 müdürle bu sabah açılış yapmış. Bu sefer topu süren İktidar! Maşallah sabah sabah borsa maçı gibi!

Deniz Ülke Arıboğan @DenizUlke
Görevden alınan Emniyet müdürlerinin suçu yolsuzlukları soruşturmak mıymış? Farz edin ki bunlar çete, çete ile böyle mi mücadele edilir?