'En güzel aşklar günlük evlerde başlar'

'En güzel aşklar günlük evlerde başlar'
'En güzel aşklar günlük evlerde başlar'
Kiralık günlük ev sektörü adım adım fuhuş çetelerinin eline geçmeye başladı. İnternete 'En güzel aşklar günlük evlerde başlar' başlıklarıyla ilanlar veriliyor. Terör ve suç örgütleri de zaman zaman bu evleri kullanıyor.

Günlük kiralık ev sektörünün başı fuhuşla dertte. Emniyet Genel Müdürlüğü, hazırladığı günlük kiralık ev raporunda 1+1 rezidans ve stüdyo tarzı evlerin fuhuş ve suç örgütlerince yaygın olarak kullanıldığına dikkat çekti.

Akşam gazetesinden Bülent Şanlıkan’ın haberine göre İstanbul polisi rapor üzerine harekete geçerek Beylikdüzü, Avcılar ve Ataşehir gibi ilçelerdeki evleri takibe aldı. Teknik takibe takılan terör ve suç örgütlerinin de zaman zaman bu evleri kullandığı belirlendi. Ekipler bu tür evlerle ilgili komşu ve site sakinlerinden gelen ihbarları da değerlendiriyor.

İNTERNETTE EROTİK SÖZLER
Sitelerde de çeşitli ilanlar dikkat çekiyor. Hatta bazıları niyetlerini açık açık ilan edip erotik metinler yayınladı. Örneğin ‘En güzel aşklar günlük evlerde başlar’ başlıklı ilanda “Avcılar’da yaşayanlar ihtiyaçları için günlük kiralık ev hizmetimizden faydalanabilir. 3 saatliğine de uygun fiyata günlük kiralık daireler bulabilir, heyecanlı saatler yaşayabilirsiniz. Güzel ve temiz bir yatak odası, tertemiz ve yumuşacık havlular, kısa adıyla Avcılar’da günlük kiralık daireler veee...” deniyor.


  http://www.radikal.com.tr/115886311588631

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İnsanlar ne için kiralarlarsa kiralasın, kime ne? - generalduncan

  Fuhuş için kullanılıyormuş. Kim ne için istiyorsa onun için kullanır. Ayıp mı? Yasak mı? Zaten otellerde yeterince insanların ensesine basıyorsunuz, yok kimlik ver, yok evlilik belgesi sor... Üstelik iki sevgilinin gitmesi ile para verip gitmesi arasındaki farkı nasıl ayırt edeceksiniz? Fuhuşu yasakladıkça, zorlaştırdıkça insanlar çözümlerini bulacaklardır. İnsan doğasını engelleyemezsiniz. Doğa ile savaşmayı bırakın.