Erdoğan Afrika'ya gitti, twitter coştu: #direnAfrika

Erdoğan Afrika'ya gitti, twitter coştu: #direnAfrika
Erdoğan Afrika'ya gitti, twitter coştu: #direnAfrika
Başbakan Erdoğan'ın bugün başlayan Afrika seyahati, twitter'da #direnAfrika başlığıyla tartışılıyor.

Türkiye genelinde devam eden ve dünyanın da yakında takip ettiği Gezi Parkı olayları sosyal medyada tüm detaylarıyla tartışılırken, Başbakan Erdoğan’ın bugün başlayan Afrika gezisi de twitter’da ilginç bir başlıkla en çok konuşulanlar listesine girdi.

Twitter kullanıcıları, Gezi Parkı için devam eden direnişin Afrika’da da başlaması için #direnAfrika başlığı altında toplandı.

 

 


  http://www.radikal.com.tr/113611811361182

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Erdoğan afrikaya gitti,hk. - fgemak

  başbakan gezi parkı olaylarının ardından yaptığı açıklamalar toplumun tansiyonunu iyice yükseltmiş durumda,başbakan türkiyeye geldikten sonra yine böyle bir toplumsal kaynama halinde başbakanın akıbetinin Saddam hüseyinden beter olacağını düşünüyoruz.

  İptal etmek size yakışmazdı... - citizen

  Tencere-tava seslerinden uykunuz mu kaçtı bay başbakan, onun için mi mağrip tatiline çıkıyorsunuz muhterem aile efradınızla. Önceden planlanmış olduğunuz bu geziyi içteki sakin ve keyifli havayı bozmamak için mi iptal etmediniz. Gerçi diplomasi kural ve nezaketini o kadar iyi biliyorsunuz ki (!) iptal etmek yakışmazdı size, ne görgüsüz başbakanı varmış Türkiye'nin derlerdi. Bakalım şimdi oralardan gündemi değiştirecek ne cevahirler göndereceksiniz demeç olarak...Malum günümüzde mesafeler sıfır ölçüsünde. Siz rahat durmazsınız. Halkınızın iyiliği için konuşursunuz gene...