Erdoğan Gezi eylemleriyle ilgili sanatçılarla görüşecek

Erdoğan Gezi eylemleriyle ilgili sanatçılarla görüşecek
Erdoğan Gezi eylemleriyle ilgili sanatçılarla görüşecek

Necati Şaşmaz ve Hülya Avşar, 2010'da Kürt açılımı toplantısına katılırken

Başbakan Erdoğan, Çarşamba günü Taksim Gezi Parkı ile ilgili 20 kişilik heyetin yanı sıra Hasan Kaçan, Necati Şaşmaz ve Gökhan Özoğuz'u kabul edecek.

ANKARA - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Çarşamba günü ilk olarak AK Parti Merkez Yürütme Kurulu'nu (MYK) toplayacak.

Ardından TESK heyetini kabul edecek Erdoğan, Taksim Gezi Parkı ile ilgili heyet ile bir araya gelecek.

Başbakan Erdoğan, akşam saatlerinde ise Hasan Kaçan, Necati Şaşmaz ve Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'u kabul edecek. Erdoğan'ın, bu sanatçılarla yapacağı görüşmenin de Taksim Gezi Parkı'daki olaylarla ilgili olduğu öğrenildi.

Perşembe günü de kapatılan belde belediyelerinin AK Partili belediye başkanları ile bir araya gelecek Erdoğan, daha sonra Hülya Avşar ile görüşecek.

Erdoğan, cuma günü de AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Olağan Toplantısı'na başkanlık edecek.


  http://www.radikal.com.tr/1137228113722813

  YORUMLAR
  (13 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Enteresan! - sezuans

  Dünkü CNN'de Amanpour'a "Beyaz Saray'a molotof atılsaydı siz napardınız" sorusunu soran zihniyete aynı mantıkla şunu da sormak sormak lazım: Central Park'ta böyle bir direniş olsaydı Obama, Sylvester Stallone (Rambo)ile mi görüşürdü?

  yazık - kibariye

  Hülya Avşar niye ünlü olduğunu bile bilmediğimiz,çok yıllık sanat hayatında mantık çerçevesinde tek bir cümlesini duymadığım bir insan.Necati Şaşmaz'ı almalarının tek sebebi diziyi gerçek sandığımızı düşünmeleri olabilir.Gökhan Özoğuz da halka verilmek istenen eylemci imajı."İşte bunların hepsi böyle küpeli müpeli çocuklar bak onlardan da aldık" demek için.Ne diyeceğimi bilemiyorum,yazıklar olsun.Ethem Sarısülük,Abdullah Cömert ve yaralanan,gözünü kaybeden tüm arkadaşlarımızın ve onların adına bizim ellerimizi yakanızda hissedeceksiniz hep.Yazıklar olsun.

  Muhaliflerini çağırsana. - citizen

  M.Ceceli'yi de çağır görüşmeye bay başbakan. O da iyi çocuk, çapulculara (!) destek veren sanatçıları arkadaş listesinden çıkartacak kadar da bu direnişin karşısında...Seni destekleyenleri ne çağırıyorsun, muhalifleri çağırsana anlatsınlar sana ne yapmaman gerektiğini. Zaten sana "haklısınız efendim, siz nasıl münasip görürseniz" diyen çuval dolusu akil (!) insan var yanında.

  ? - DevriM19171917

  polat alemdar bu sorunu kesin çözer ben sayın başbakanı kutluyorum yalnız küçük bir sorun var tayyip polat alemdar varsa bizimde Behzat ç var ve Behzat ç karşısında polat alemdar hiç şansı yok yerse buyursun sanal çakma ranbo f gülen 24 saat duva etse şansı yok ...

  sanatcilar - aslanbaytur

  Utaniyorum hem basbakan dan hemde oraya giden sanatcilardan

  :))) - ilbeg

  Başbakan bu görüşmeleri sadece 'bakın görüştüm, her şeyi yaptım' demek için yapıyor, ee, sözünden çıkmayacakları çağırmak durumunda, çok görmeyin. Necati ile yeni çekimlerin hangi mihvalde olması gerektiğini yeniden masaya yatıracaklar, ha gayret !

  - - interstellar5555

  İyi de bu insanlar kimi temsil ediyor? Kendileri çalıyor kendileri oynuyorlar