Erdoğan: Güvenlik güçlerimiz parkı boşaltmasını bilir

Erdoğan: Güvenlik güçlerimiz parkı boşaltmasını bilir
Erdoğan: Güvenlik güçlerimiz parkı boşaltmasını bilir
Partisinin Ankara Sincan'da düzenlediği mitingde konuşan Başbakan Erdoğan Gezi Parkı eylemcilerine parkı boşaltma çağrısı yaptı: "Yarın İstanbul mitingimiz var, Taksim Meydanı boşaldı, boşaldı; yoksa güvenlik güçleri boşaltmasını bilir."

Radikal.com.tr - AK Parti tarafından İstanbul ve Ankara 'da düzenlenmesi planlanan 'Milli iradeye saygı' mitinglerinin ilki bugün Ankara Sincan'da yapıldı. Başbakan Recep Tayyp Erdoğan'ın kendisini dinlemeye gelen kalabalığa hitap etiği mitingte, Gezi Parkı eylemleri de sık sık protesto edildi. 

Mitingde bir konuşma yapan Başbakan Erdoğan 'ın sözleri arasında elbette en çok merak edileni, Gezi Parkı eylemi ve eylemcilerine vermesi beklenen mesajlardı. Erdoğan, özellikle cuma günü daha yumuşak bir tonla seslendiği ve  "Mesaj alınmıştır, artık bu işi uzatmayın" diyerek eylemi bitirmelerini istediği Gezi Parkı eylemcilerine bu kez çok net ve katı bi mesaj iletti. Erdoğan, partisinin 'Milli İradeye Saygı' mitinglerinin ikincisinin yarın İstanbul'da yapılacağını hatırltarak, "Yarın İstanbul mitingimiz var, Taksim Meydanı boşaldı, boşaldı, yoksa güvenlik güçleri boşaltmasını bilir" dedi.


  http://www.radikal.com.tr/1137753113775322

  YORUMLAR
  (22 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bir tek almanyanın bile ambargosu seni araba çevirir. - demlicay2011

  alman mersedesine döşenipte dünya 16.sıyız demenin yanıltıcı bilgi vermenin bedelini ödemeni istiyorum. şirketler şirketler holdinler. allah verdikçe veriyor. önce bunun hesabını verirsin umarım. 28 şubatla senin aranda zerre kadar fark varmı. hitlerle senin aranda dağlar kadar farkj var. hitler bağımsızdı. özgür ve hürdü. daha gerisini getirmenin bir anlamı yok. anlayan anladı.

  Kibir - aydınUs

  Bu kibirden başka bir şey değil..

  Bir susmasını beceremedin. - Barnabycik

  Ortalık ne güzel yatışmıştı... Bir susmasını beceremedin...

  ...... - Ilkay

  icinize seytan mi girdi? Allah hepinizi islah etsin! Insan savasta dusmanına daha fazla acır! Bu ne kibir, bu ne nefret! Oldugunuzde bu kadar kul hakkını nasıl savunacaksınız: onlar bizimle aynı gorusu paylasmamakta direndiler mi diyeceksiniz?

  Başbakan düşünmelidir. - sadullah kiremit

  Benim düşüncem Başbakan Protestocu gençlerden ve bu sürece, gezi olaylarına destek veren kişilerden resmen hazetmemektedir. Olayı ya anlayamamaktadır yada bilinçli bir şekilde olayın üzerine gitmektedir.İnsanın en erdemli özelliklerinden hatta en önemlisi düşünmektir. Lütfen düşünün sayın başbakan sorgulayın kendinizi. sağduyulu olun. insanlardan nefret etmeyin. her düşünceye her bireye açık olun , hoşgörülü olun, samimi olun. insanları tartışmaya çağırıp dinledikten sonra arkalarından olur olmadık şeyler söylemeyin.

  Erdoğan:güvenlik güçlerim hk. - fgemak

  başbakan gün geçtikçe beşar esad'laşıyor,toplumu tehdit ediyor,bu toplum eğer başbakan sandığı milletin önüne getirmekte geç kalırsa korkarım, bu toplum başbakanı gömecektir diye düşünüyoruz.

  kimsin sen - berham

  Sen inat yapar istediğin gibi davranırsan.buyrun meydan gel de boşalt.dediğim dedik anlayışından vazgeçmelisin