Erdoğan helikopterden köprüyü inceledi

Erdoğan helikopterden köprüyü inceledi
Erdoğan helikopterden köprüyü inceledi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,İzmit Körfez Köprüsü üzerinden helikopter ile geçerken incelemelerde bulundu.

RADİKAL-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Üsküdar Salacak’ta "51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu" Tanıtım Etkinlikleri kapsamında basın turuna katılımının ardından Kocaeli’ne gitti. Erdoğan, İzmit Körfez Köprüsü üzerinden helikopter ile geçerken incelemelerde bulundu.Turun ardından Kısıklı’daki konutuna dönen Erdoğan yaklaşık yarım saat konutunda kaldıktan sonra saat 14.30’da helikopterle Kocaeli’ne gitti.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kısıklı’daki helikopter pistinden eşi Emine Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Kocaeli’ne hareket etti. Erdoğan’ın pistte olduğu sırada yolda bulunan vatandaşlar el salladı, Erdoğan da vatandaşları selamladı.

 

GEÇERKEN İNCELEME

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmit Körfez Köprüsü üzerinden helikopter ile geçerken incelemelerde bulundu.Erdoğan'ı, Kocaeli Garnizon Komutanlığı'nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Kocaeli Garnizon Komutanı Tümgeneral Metin Temel ile diğer yetkililer karşıladı.

Garnizon Komutanlığı ve Valiliği ziyaret edecek Erdoğan, Kocaeli Bilim Merkezi ile yapımı tamamlanan tesis ve projelerin toplu açılış törenine katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı ziyaretinin ardından İstanbul'a dönecek.