Erdoğan konuşurken pankart açanlara gözaltı

Erdoğan konuşurken pankart açanlara gözaltı
Erdoğan konuşurken pankart açanlara gözaltı
Edirne'de bulunan Başbakan Erdoğan Valilik kahvaltısında konuşma yaparken bir inşaata pankart asan 5 TGB'li gözaltına alındı.

EDİRNE – Bazı açılışlar için Edirne’de bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , konakladığı otelde sabah saat 10.30'da Valiliğin onuruna verdiği sabah kahvaltısına katıldı.

Edirneli işadamları ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile kahvaltıda bir araya gelen Erdoğan, seçimlerden önce meydana gelebilecek provokasyonlar için uyarılarda bulunaak şunları söyledi:

"Seçim öncesi milli iradeyi zayıflatmak için sahneye konan her senaryo etkisiz hale gelecek, millet doğru ile yanlışı birbirinden ayıracak bir ferasete sahip, hakem millet olduğu sürece Türkiye büyüyecek. Milletin hakemlik gücünü güçlendirmeye devam edeceğiz."

PANKARTA GÖZALTI
Bu arada Edirne'de bir inşaatın çatısına izinsiz olarak 'Bu topraklarda Mustafa Kemaller yenilmez' ve 'Tayyip Kim ki!' yazılı pankartları asan Türkiye Gençlik Birliği üyesi 5 kişi gözaltına alındı. (dha)


  http://www.radikal.com.tr/116510011651001

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  demekki... - aliismettekin

  tayyip kimki diye sormak seçim öncesi milli iradeyi zayıflatmaya çalışmak oluyormuş, ilginç diyeceğim ama başka bir ortamdan başka bir kaynaktan bu ses gelse o zaman ilginç olurdu..... biz artık alıştık, normal bir konuşma işte ve inşallah seçimlere kadar aynen hız kesmeden böyle sürer, yararlı oluyor çünkü.