Erdoğan: Mutlu sona çok yakınız

Erdoğan: Mutlu sona çok yakınız
Erdoğan: Mutlu sona çok yakınız
Lübnan'da kaçırılan pilotlardan Murat Akpınar'ın eşi Dilek Akpınar'ı telefonla arayan Başbakan Erdoğan, "Hayırlı, mutlu sona çok yakınız; her an netice alabiliriz" dedi.

İZMİR – Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Lübnan'da kaçırılan Türk pilotlardan Murat Akpınar'ın İzmir'de bayramı tatilini geçiren eşi Dilek Akpınar'ı aradı.

Edinilen bilgiye göre, Dilek Akpınar'ın Kurban Bayramını kutlayan Başbakan Erdoğan , "En kısa sürede pilotlara ulaşacağız. Hayırlı, mutlu sona çok yakınız her an netice alabiliriz" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, aileye metanetlerinden dolayı teşekkür etti.

Anadolu Ajansı


  http://www.radikal.com.tr/115615311561536

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  aileler bilmiyor mu sanki - milat73

  aileler bizden daha iyi biliyorda işte ...

  ağzına sağlık - milat73

  ağzına sağlık arkadaş süpersin (y)

  Opportunizm - nedesemboş

  Bu tatsız olayı da kendi lehine döndürüp "bakın biz kurtardık, büyük ülkeyiz" demezse çok şaşırırım...Asıl kendisine sorması gereken ise artık Türk vatandaşlarının neden hiç bir orta doğu ülkesinde güvende olmadığıdır.

  sevsinler - qasim

  PKK'nin elinde 1 yılı aşkın süre esirler kaldı, aileleri çalmadık kapı bırakmadı, hiç birisinin ailesini aramadın da lübnan'dakiler için ne kadar da can hıraş çalışıyorsun. sen de hangisinin hayati tehlikesi olduğunu ve hangi örgütün terörist olduğunu iyi biliyorsun da çaktırmamaya çalışıyorsun. biz de anlamıyoruz zaten...

  ne mutlu TÜRK'üm diyene - kizil1984

  suriyede kaçırılan gazetecilerin ve bu pilotların tek sorumlusu başbakandır, oturduğu yerden atıp tutmakla insanları türklere karşı düşman ediyor, dışarıda sözüde geçmediği için kıvırıp duruyor, madem dış siyasette güçlüsün kaç aydır niye pilotları alamıyorsun

  Neyin Mutlu sonu! - vallagrande

  Bu batakliga nasil suruklendiklerinide ailelere izah ettinizmi?