Erdoğan: Polisevi'ne saldıranlar karşılığını alacak

Erdoğan: Polisevi'ne saldıranlar karşılığını alacak
Erdoğan: Polisevi'ne saldıranlar karşılığını alacak
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da Polisevi'ne yapılan saldırıya ilişkin "Bu tür şeylere tevessül edenler karşılığını alacak, almıyorsa bu bir aczin ifadesi olur" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , Ankara 'da Polisevi'ne yapılan saldırıya ilişkin "Bu tür şeylere tevessül edenler karşılığını alacak, almıyorsa bu bir aczin ifadesi olur" dedi. 


Ayrıntılar geliyor...


  http://www.radikal.com.tr/115189911518993

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Acizlik mi dediniz?! - Barnabycik

  Siz önce Sivas katliamındaki, Hrant Dink cinayetindeki, Uludere'deki, Reyhanlı'daki acziyetinizi giderin...

  Tezgah - blueknife

  DHKP-C isimli örgütün tarihini bilenler bu örgütün tamamı ile Devlet Mekanizmasının kontrolünde olduğunu bilir. Sayısız Polis'in anlattıkları bunu farketmek için yeterlidir. Bu örgüt bu toprakların sayısız cevval yiğit devrimci çocuğunun hızara verildiği, hızara verdirilmek yok edilmek için kurgulanmış olması yanında Devlet,Derin Devlet sıkıştığında yada Düzenini daha da sağlamlaştırmak için bir Faşist Irkçı Kapitalist bir politik-siyasi-ekonomik hamle yapmak arifesindeyken devreye sokulur. Örgüt militanları için söylenmemiştir bunlar. Onlar çoğunlukla ne olduğundan habersiz toplumun Ötekilerinin çocukları evlatlarıdır. İnkar İmha Asimilasyon İşkence Yargısız İnfaz Tehcir uygulamalarına maruz kalmış toplum kesimlerinin çocuklarıdır hemen tamamı ile. Çoğunluğu Türk-Alevi ve Kürd-Alevidir. Gerçek sadece budur. Hiç şüphe duyulmasın ki AKP Devlet'i derini sığı ile DEVLET'tir. Bu saldırı hilesini, tezgahını emareleri görülmeye başlanan Gezi Direnişçilerine ve Toplumsal Muhalefete karşı başlanılacak CADI AVI'na gerekli İklim'i yaratmak için kullanacaktır. Ayrıca yüzü aşkın Polis hakkında da soruşturma açılacağı haberi vardır ortalık yerde.

  isinize geldigi gibi - karayel1965

  mardindeki iki kadin ve dört cocugun katline niye aciz kaldiniz peki? istenince failler yakalanabiliniyor yada engellenebiliniyor demek.