Erdoğan, Tulu Gümüştekin'in cenazesine katıldı

Erdoğan, Tulu Gümüştekin'in cenazesine katıldı
Erdoğan, Tulu Gümüştekin'in cenazesine katıldı
Kanser hastalığı nedeniyle yaşamını yitiren Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu'nun eşi Tulu Gümüştekin'in cenazesi Fatih Camii'nden kaldırıldı. Cenazeye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan da katıldı.

RADİKAL - İtalya'nın Sardunya Adası'nda tatildeyken hayatını kaybeden Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu'nun eşi olan Tulu Gümüştekin son yolculuğuna uğurlandı. Gümüştekin'in cenaze namazı Fatih Camii'nde ikindi namazına müteakiben kılındı.

Gümüştekin'in cenazesine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan da katıldı. Cenazeye Gümüştekin'in eşi Kaan Terzioğlu ve yakınlarının yanı sıra, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Ak Parti Milletvekili Berat Albayrak, eski bakanlardan Egemen Bağış, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan, AVEA Ceo'su Erkan Akdemir katıldı.
Murat Çakır - Gülseli KENARLI/DHA