Erdoğan ve Davutoğlu'ndan Özgecan'ın ailesine taziye telefonu

Erdoğan ve Davutoğlu'ndan Özgecan'ın ailesine taziye telefonu
Erdoğan ve Davutoğlu'ndan Özgecan'ın ailesine taziye telefonu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Özgecan Aslan'ın ailesine taziye telefonu etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da Özgecan'ın ailesini arayarak taziyelerini iletitği öğrenildi.

RADİKAL-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Mersin'in Tarsus İlçesi'nde öldürülen üniversiteli Özgecan Aslan'ın ailesini telefonla arayarak taziyelerini iletti ve cinayeti şiddetle kınadılar. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, acılı aileyi önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra da eşi Emine Erdoğan aradı. Erdoğan çiftinin, Özgecan'ın annesi Songül Aslan ile yaptıkları görüşmede, cinayeti şiddetle kınadıklarını ve genç kızın vefatından son derece müteessir olduklarını ifade ederek, merhumeye Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına da sabır ve metanet diledikleri öğrenildi. Anne Aslan'ın da kendilerini ayrı ayrı arayarak ailenin acısını paylaşmalarından ve sergilenen duyarlılıktan dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'a teşekkür ettiği öğrenildi. 

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU'NDAN ÖZGECAN'IN AİLESİNE TAİZYE TELEFONU 

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Mersin'de hunharca bir cinayete kurban giden üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın ailesini arayarak taziyelerini iletti. Davutoğlu, "Bu alçakça saldırının katillerinin gerekli cezayı alması için her şey yapılacaktır" dedi. Başbakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre Başbakan Ahmet Davutoğlu, il kongreleri için gittiği Karadeniz turu sırasında cinayete kurban giden Özgecan'ın ailesini arayarak taziyelerini iletti. Başbakan Davutoğlu'nun, Özgecan'ın annesi Songül Aslan'a "Bu alçakça saldırının katillerinin gerekli cezayı alması için her şey yapılacaktır" dediği ve her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olduklarını söylediği öğrenildi.


DHA

Kılıçdaroğlu'ndan Özgecan Aslan tweet'i

Mersinli avukatlardan ortak Özgecan kararı

Türkiye Özgecan Aslan için yürüdü

Kayıp üniversite öğrencisinin ölü bulunması