Erdoğan'a Tunus'ta 'Gezi' protestosu

Erdoğan'a Tunus'ta 'Gezi' protestosu
Erdoğan'a Tunus'ta 'Gezi' protestosu
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Afrika ziyaretinin üçüncü durağı olan Tunus'ta Gezi Parkı protestosuyla karşılaştı. Erdoğan'ı protesto eden sloganlar atan grubun içinde Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı'yı temsilen bir de Türk genci vardı.

Radikal.com.tr - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’ın Kuzey Afrika ziyaretinin üçüncü durağı olan Tunus’ta Gezi Parkı protestosuyla karşılaştı.

Hürriyet gazetesinden Ümit Çetin'in haberin göre, Türkiye -Tunus İş Forumu’nun düzenleneceği kongre merkezinin girişinde toplanan bir grup Tunuslu genç, Taksim Gezi Parkı’ndaki eylemcilere destek verdi. Türkçe, “ Zıpla zıpla, zıplamayan Erdoğan" ve "Tayyip defol" sloganları atan grubun içinde Beşiktaş ’ın taraftar grubu Çarşı’yı temsilen bir de Türk genci vardı.


  http://www.radikal.com.tr/113653911365394

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  çarşı - serhat

  beşiktaşı değil, çarşıyı tutuyorum.

  artık halk ayaklandı - kmal

  elbette amerika emir verdiği için susacaksınız 6 ay sonra 1 yıl sonra 10 kat daha güçlü geelecek cemaat kimseye yaşam alanı bırakmadı

  işte mektup - kmal

  ANAYASA MAHKEMESİ BAŞKANI HAŞİM KILIÇA Turgut Özal Akıl Bilim Mantık Tohumaarı Ekti Artık Düşünen Bir Toplum Var. Akp Chp Mhp Nin Dnaışıklı Dövüş Yaptığını Köprüyü Geçince Herşeyini Kaybedeceğini Biliyor.Herşeyi Sansürleyen Trt Ye aysavaşçısını Daha İkinci Bölümde Öğretmenin Külodu Göründüğü Halde Olduğu Gibi Yayınlattı.Artık Ayağa Kalkmayı Mücadele Etmeyi Asla Pes Etmemeyi Öğreti. Recep Arınç Gülen Bizi Hala Keloğlan Kuşağı Sanıyor. 14 Madde Uyarısı Anayasamızda Pek Çok Tuzak Madde Var Biri De 14 Madde Uygulanırsa Meclis Birdaha Çalışamaz Hale Gelirülke Batar Herkesi Koruyan Bir Anayasa Yapılmalı. KEMAL BEZİROĞLU kemalbeziroglu@mynet.com

  Bakışa dikkat - umut

  Erdoğan'ın bakışına dikkat ettiniz mi? Adeta " Türkiye'de karşıma çıkın da gösteririm ben siz TOM nın kaç bucak olduğunu" bakışı.:) Ve de helal sana çArşı.