Erdoğan'dan 1 Mayıs mesajı: Şenlik havasında geçsin

Erdoğan'dan 1 Mayıs mesajı: Şenlik havasında geçsin
Erdoğan'dan 1 Mayıs mesajı: Şenlik havasında geçsin
Cumhurbaşkanı Erdoğan, '1 Mayıs' nedeniyle yayınladığı mesajda, "Provokasyonlardan uzak bir şenlik havasında geçmesini, gerçekleştirilecek etkinliklerin barışın, kardeşliğin ve dayanışmanın güçlenmesine vesile olmasını diliyorum" dedi.

ANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yayınladığı mesajda, "1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününün, provokasyonlardan uzak bir şenlik havasında geçmesini, gerçekleştirilecek etkinliklerin barışın, kardeşliğin ve dayanışmanın güçlenmesine vesile olmasını diliyorum. Bu anlayışla, işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyor, tüm vatandaşlarımı en kalbi duygularımla selamlıyorum" ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, '1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'  mesajı şöyle:

"İşçi ve emekçi kardeşlerimiz, ülkemizin büyümesi ve istikrar içinde gelişmesi, belirlenen hedeflere ulaşması sürecinde önemli bir role sahiptir. İşçi ve emekçilerimizin, çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve haklarına sahip çıkılması devletimizin her zaman öncelikli konuları arasında yer almıştır. Tüm dünyada, işçi ve emekçiler tarafından, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs, çalışanların sorunlarının dile getirilmesine, çözüm yollarına ilişkin görüşlerin tartışılmasına vesile olmaktadır. Devletimizin, çalışanlarımız, sendikalarımız ve sivil toplum örgütlerimizle işbirliği içinde yürüttüğü çalışmalar, ülkemizin daha parlak bir geleceğe yürüyüşünde büyük önem taşımaktadır. Emekleri ve alın terleriyle ülkemizin refah düzeyinin yükselmesinde büyük pay sahibi olan çalışanlarımızın, üretimden gelen güçlerini kullanarak haklarını ararken, tüm toplumun desteğini almaya, birlik ve beraberlik içinde sürdürülecek çalışmalara öncülük etmeye de özen göstereceklerine inanıyorum. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününün, provokasyonlardan uzak bir şenlik havasında geçmesini, gerçekleştirilecek etkinliklerin barışın, kardeşliğin ve dayanışmanın güçlenmesine vesile olmasını diliyorum. Bu anlayışla, işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyor, tüm vatandaşlarımı en kalbi duygularımla selamlıyorum."

(DHA)


  http://www.radikal.com.tr/134753913475393

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Şenlik mi ? - citizen

  Senin olduğun bir memlekette şenlik filan olmaz bay RTE.....!!!..olsa olsa yasaklar olur., polis baskısı olur., sansür olur... Nerden mi biliyorum...Bak memleketin haline., sen de görürsün., gördüğünü gül bahçesi olarak anlatırsın o başka...

  he - sarabi

  He biber gazı , cop ve kimyasallı su şenliği olarak geçiyor .

  GEÇECEK İNŞALLAH! - Ali Karatay

  Topunuzdan kurtulduğumuzda bayram tadında 1 Mayıs'larımız olacak, and olsun!