Erdoğan'dan helikopter jesti

Gökçeada'da kalp krizi geçiren bir vatandaş, adayı ziyaret eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın helikopteriyle Çanakkale'ye yetiştirildi.

ÇANAKKALE - Gökçeada'da kalp krizi geçiren bir vatandaş, adayı ziyaret eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın helikopteriyle Çanakkale'ye yetiştirildi.
Adayı ziyaret eden ilk başbakan olan Erdoğan'ı karşılamaya gelenler arasında bulunan 35 yaşındaki Saliha Kaçar, aniden rahatsızlanarak fenalaştı. Gökçeada Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Kaçar'a ilk müdahaleyi yapan Başhekim Hulusi Levent, Kaçar'ın kalp krizi geçirdiğini ve acil olarak Çanakkale'ye sevk edilmesi gerektiğini söyledi. Kaçar'ın yakınları, durumu korumaları aracılığıyla Erdoğan'a bildirdi. Erdoğan'ın bu talebe olumlu yanıt vermesinin ardından, hastaneden ambulansla alınan Saliha Kaçar, Gökçeada Havalanı'nda Başbakan Erdoğan'ı Bozcaada'ya ulaştırmak üzere bekleyen helikopterle Çanakkale Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Eşi Gökçeada Belediyesi'nde elektrik işçisi olarak çalışan Saliha Kaçar'ın sağlık durumunun ciddi olduğu belirtildi.


    http://www.radikal.com.tr/8476648476640

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.