Ereğli'de neler oluyor?

Alkol nedeniyle 18 Haziran'da dört kişinin öldüğü Konya'nın Ereğli ilçesinde, iki kişi daha alkol komasına girmesi, sahte rakı ihtimalini akla getirdi.

KONYA - Alkol nedeniyle 18 Haziran'da dört kişinin öldüğü Konya'nın Ereğli ilçesinde, iki kişi daha alkol komasına girmesi, sahte rakı ihtimalini akla getirdi.
İlçeye bağlı Belkağaç Köyü Danaçayır mevkiindeki piknik alanında arkadaşlarıyla birlikte, önce şarap, ardından da rakı içtiği belirtilen 25 yaşındaki Ahmet Geyik, bir süre sonra fenalaştı. Alkol komasına giren genç tedavi altına alındı. İlçedeki bir birahanede alkol alan 17 yaşındaki S.G. ise arkadaşlarının ısrarı üzerine bir adet 35'lik rakının tamamını içti. İlk kez rakı içtiği belirtilen S.G. de alkol komasına girdi. Durumları ağır olan Geyik ve S.G.'nin tedavisi sürüyor. Her iki olayla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğü belirtildi.
Ereğli'de 18 Haziran'da da dört arkadaş Belkağaç Köyü'ndeki piknik alanında alkol alıp fenalaşmıştı. Hastaneye kaldırılan dört arkadaş kurtarılamamıştı. Ereğli Kaymakamı Cevdet Can, "Sahte rakı ihtimali var" derken, vali Ahmet Kayhan ölüm sebebinin ispirto olduğunu açıklamıştı.


    http://www.radikal.com.tr/7501687501680

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.