Erman Toroğlu taksici dövdü

Eski futbolcu ve hakem, televizyon yorumcusu Erman Toroğlu, tatil için geldiği Marmaris'te otomobilini sollayan taksi şoförü Muammer Kızık'ı dövdü.

MUĞLA - Eski futbolcu ve hakem, televizyon yorumcusu Erman Toroğlu, tatil için geldiği Marmaris'te otomobilini sollayan taksi şoförü Muammer Kızık'ı dövdü. İki gün işgöremez raporu alan Kızık'ın şikâyetini belediye başkanı engelledi.
Toroğlu, ailesiyle Kemal Seyfettin Elgin Bulvarı'nda önceki gün saat 21.00 sıralarında
otomobiliyle giderken, arkasından gelen taksi şoförü 33 yaşındaki Kızık, selektör yapıp yol istedi. İddiaya göre Toroğlu yol vermedi. 150-200 metre gidildikten sonra taksi, Toroğlu'nun aracını solladı. Taksinin peşine düşerek önünü kesen Toroğlu, taksici Kızık'ı yumruklamaya başladı. Gömleği yırtılan, yüzü kanayan Kızık'ı, çevreden yetişenler kurtardı.
Başkan araya girdi
Kızık, Toroğlu'ndan şikâyetçi olmak için karakola gideceği sırada, olayı duyan İçmeler Belediye Başkanı ANAP'lı Zeki Eren araya girdi. İddiaya göre Eren, Toroğlu'nun ünlü bir kişi olduğunu söyleyerek, Kızık'a "Sakın şikâyetçi olma" dedi. Kızık da şikâyetçi olmaktan vazgeçti.
Olayı doğrulayan Eren de, "Taksi bizim beldede çalıştığı için aracı oldum. Belde esnafının yanlış yapmasına izin vermeyiz. Şoför arkadaşa 'Yanlış yaptıysan, işinden olursun' dedim" dedi.